Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3560: Zuza dowie się o zdradzie Kamila z Anną Kolendą. Odejdzie od męża i ślad po niej zaginie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-01-08 20:26

W 3560 odcinku "Na Wspólnej" Zuza (Małgorzata Socha) będzie już wiedziała, że Kamil (Kazimierz Mazur) zdradził ją z Anną Kolendą (Katarzyna Wajda), że mąż sypiał z szefową już przed jej wypadkiem, a także potem! Jak i od kogo Zuza dowie się prawdy o romansie Kamila z Kolendą? To będzie przypadek, ale spory udział będzie w tym miała córka Hofferów, Ula (Julia Jurek). Na wieść o zdradzie męża Zuza w 3560 odcinku "Na Wspólnej" wpadnie w rozpacz, a później urządzi Kamilowi awanturę i zada mu najważniejsze pytanie. Nie usłyszy odpowiedzi, bo ucieknie z domu i ślad po niej zaginie. Sprawdź co się wydarzy, zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 3560 - czwartek, 19.01.2023, o godz. 20.20 w TVN

W 3560 odcinku "Na Wspólnej" nastąpi koniec małżeństwa Zuzy i Kamila, a Małgorzata Socha odejdzie z serialu? Od dawna wiadomo, że aktorka lada moment pożegna się z "Na Wspólnej". Początkowo śmierć Zuzy miała nastąpić po makabrycznym wypadku, ale zapadła decyzja produkcji, by przedłużyć wątek tej bohaterki o rozstanie z powodu zdrady.

Anna Kolenda jeszcze długo w "Na Wspólnej" nie powie Kamilowi o ciąży!

Wszystko rozstrzygnie się już w 3559 odcinku "Na Wspólnej" kiedy w zasadzie nic nie będzie zwiastowało dramatycznych zdarzeń. Mimo, że Zuza po wyjściu ze szpitala zauważy, że Kamil nie jest sobą, jak ognia unika tematy odejścia Anny Kolendy z pracy, to nawet przez myśl jej nie przejdzie, że mąż zdradził ją z szefową. A do tego będzie miał dziecko z Anną Kolendą, która wciąż będzie ukrywała przed nim ciążę.

Tak Zuza dowie się o zdradzie Kamila w 3559 odcinku "Na Wspólnej"

Kolejna wizyta Anny u ginekologa i badania USG w 3559 odcinku "Na Wspólnej" potwierdzą dziecko jej i Kamila rozwija się prawidłowo. Tymczasem Zuza zacznie się szykować do uroczystej kolacji z mężem. Kiedy pokaże Uli sukienkę na wieczór, do córki zadzwoni jej chłopak Hao. Ula nie będzie chciała z nim rozmawiać, więc poprosi matkę, by go spławiła. Zuza odbierze telefon i przypadkiem pozna tajemnicę Kamila. Bo wcześniej Ula zwierzy się Hao, że musi kryć niewiernego ojca i jego kochankę.

Zdrada Kamila w 3559 odcinku "Na Wspólnej" będzie dla Zuzy tak bolesnym ciosem, że zupełnie sobie z tym nie poradzi. Nie będzie w stanie zrozumieć jak kochający mąż mógł nawiązać romans z Kolendą, spotykać się z Anną, gdy ona w ciężkim stanie leżała w szpitalu. Tego wieczoru zrozpaczona Zuza podejmie decyzję o odejściu od Kamila. Nie pojawi się na randce z mężem w restauracji.

Ucieczka Zuzy od Kamila w 3560 odcinku "Na Wspólnej". Małgorzata Socha odejdzie z serialu

Dopiero w 3560 odcinku "Na Wspólnej" Kamil wróci do domu i zobaczy Zuzę w fatalnym stanie. Żona będzie na niego czekała samotnie pijąc szampana. Hoffer szybko zda sobie sprawę, że sprawa jest poważna. Kiedy Zuza zapyta czy zdradził z miłości, czy chodziło tylko o seks, Kamil nie zdoła się przemóc się, by powiedzieć prawdę. Przepełniona bólem Zuza wybiegnie z mieszkania, odejdzie od Kamila po czym zniknie bez śladu.

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Zuza dowie się o zdradzie Kamila. Iga urodzi córkę
Najnowsze