Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3542: Przeraźliwy wypadek Zuzy to nie przypadek! Tadeusiak przekaże szokujące informacje – ZDJĘCIA

2022-12-01 12:45

W 3542 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 15.12.2022 o 20.15 w TVN) Zuza (Małgorzata Socha) wciąż będzie przebywała w śpiączce po poważnym wypadku samochodowym, ale jej stan na szczęście ulegnie poprawie. Lekarz przekaże Kamilowi (Kazimierz Mazur) i Uli (Julia Jurek), że niebawem podejmą próbę wybudzenia Hofferowej, ale na tym dobre wieści się skończą. W 3542 odcinku "Na Wspólnej" w szpitalu zjawi się również Tadeusiak (Dariusz Wnuk), który przekaże Hofferom zaskakujące informacje! Rober zdradzi, że wypadek Zuzy wcale nie był zbiegiem okoliczności! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3542 - czwartek, 15.12.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3542 odcinku "Na Wspólnej" Zuza ciągle będzie utrzymywana w stanie śpiączki farmakologicznej po przeraźliwym wypadku samochodowym, w wyniku którego w ciężkim stanie trafi do szpitala. Początkowo rokowania żony Kamila nie będą najlepsze, co wpędzi Hoffera w jeszcze większe wyrzuty sumienia względem żony, za plecami której wdał się w romans z dyrektor szpitala Anną Kolendą (Katarzyna Wajda), gdy ta miała coraz poważniejsze problemy w firmie. Tym bardziej, że załamanego Kamila zaczną pocieszać Ula i Roman (Waldemar Obłoza), którzy zaczną pocieszać go, że dzięki ich silnemu uczuciu Zuza na pewno odzyska siły i wróci do zdrowia. W 3542 odcinku "Na Wspólnej" stan Hofferowej faktycznie ulegnie poprawie, ale raczej nie będzie tu mowy o sile miłości ze strony niewiernego Kamila!

W 3542 odcinku "Na Wspólnej" lekarz prowadzący Zuzy będzie miał dla Kamila i Uli wreszcie dobre wieści! Stan Hofferowej znacząco się poprawi, dzięki czemu niedługo spróbują wybudzić ją ze śpiączki! Wtedy rodzinie Zuzy spadnie prawdziwy kamień z serca i wszyscy na chwilę odetchną z ulgą, ale niestety na tym dobre wieści się skończą, a przerwie je nagłe pojawienie się Tadeusiaka! W 3542 odcinku "Na Wspólnej" Robert zdradzi, że wypadek Zuzy wcale nie był przypadkiem tylko szczegółowo zaplanowaną akcją bandytów, którzy wcześniej grozili Jagodzie (Magda Majtyka) w sprawie aresztowanego Szarka (Robert Wrzosek), podejrzewanego o przemyt narkotyków!

W 3542 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że wypadek Zuzy był zemstą bandytów za to, że jako prezes firmy transportowej włączyła się w sprawę Szarka, starając się udowodnić, że jej pracownik jest niewinny! Przypomnijmy, że Zuza wzięła Jagodę pod włos i wyciągnęła od niej prawdę o groźbach bandytów, załatwiła Szarkowi dobrego adwokata w postaci Darka Żbika (Michał Mikołajczak), a także sama złożyła zeznania w prokuraturze, aby wyciągnąć swojego pracownika, a zarazem najlepszego przyjaciel jej wspólnika Bogdana (Wojciech Brzeziński) z tego bagna. I w 3540 odcinku "Na Wspólnej" za swoje dobre serce zapłaciła najwyższą karę...

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Najnowsze