Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3540: Romans Kamila z Anną Kolendą przerwie makabryczny wypadek Zuzy - ZDJĘCIA

2022-11-29 9:05

W 3540 odcinku "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) nie będzie miał dość silnej woli, żeby skończyć romans z Anną Kolendą (Katarzyna Wajda) i czeka go za to bolesna kara. Upojne chwile kochanków w łóżku przerwie telefon ze szpitala, że Zuza (Małgorzata Socha) miała makabryczny wypadek samochodowy i w ciężkim stanie walczy o życie. W jednej chwili niewiernemu Kamilowi w 3540 odcinku "Na Wspólnej" zawali się cały świat. Poczucie winy, że zdradził Zuzę, która nie wiadomo czy przeżyje dobije Hoffera do tego stopnia, że znów sięgnie po alkohol. Niestety śmierć Zuzy w "Na Wspólnej" będzie nieunikniona, a romans Kamila z Anną będzie miał swoje konsekwencje. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Na Wspólnej" odcinek 3540 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.15 w TVN

Romans Kamila z Anną Kolendą w 3540 odcinku "Na Wspólnej" będzie trwał w najlepsze, gdy dojdzie do tragicznego wypadku Zuzy, nieświadomej tego, że mąż zdradza ją z szefową. Ponieważ niewiernego Kamila zaczną powoli dręczyć wyrzuty sumienia, to postanowi nawet zrezygnować z pracy w szpitalu, gdzie kochanka jest dyrektorką. Wyjaśni Ani, że nie mogą razem pracować skoro łączy ich romans. Kolenda przyjmie rezygnację Kamila, ale oboje w 3540 odcinku "Na Wspólnej" nie będą w stanie zapanować na namiętnością i tak szybko skończyć sekretnego związku. Znów wylądują w łóżku, lecz właśnie wtedy do Kamila dotrze wiadomość o wypadku Zuzy, krytycznym stanie żony!

Kamil z "Na Wspólnej" nie zdąży powiedzieć Zuzie o zdradzie z Anną Kolendą!

Ciężko ranna Zuza nie odzyska przytomności, więc Kamil nie będzie miał możliwości, żeby zrzucić z siebie ciężar zdrady. Obrażenia mózgu jakich dozna Zuza doprowadzą do tego, że w 3541 odcinku "Na Wspólnej" pozostanie w śpiączce. Załamanego Hoffera spróbują pocieszać córka Ula (Julia Jurek) i ojciec Roman (Waldemar Obłoza). To właśnie z jego ust Kamil usłyszy dobijające słowa, że przetrwa tą ciężką próbę dzięki wielkiej miłości do żony. Poczucie winy do tego stopnia zawładnie Kamilem, że nie wytrzyma i znów zacznie pić.

Anna Kolenda w ciąży z Kamilem po śmierci Zuzy w "Na Wspólnej"

Niestety śmierć Zuzy w "Na Wspólnej" nastąpi kilka dni później. Co prawda pogrążony w żałobie Kamil zakończy romans z Anną Kolendą, ale już wkrótce okaże się, że już na zawsze połączy ich znacznie więcej. W 3555 odcinku "Na Wspólnej" Anna odbierze wyniki badań, które potwierdzą, że jest w ciąży z Kamilem.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze