Na Wspólnej

Śmierć Zuzy w Na Wspólnej. Umrze w szpitalu. Małgorzata Socha odejdzie z serialu w 3542 odcinku - ZDJĘCIA

2022-11-24 21:11

Zuza z "Na Wspólnej" umrze! Małgorzata Socha odjedzie z serialu, po tym jak jej bohaterka zostanie uśmiercona. Już w połowie grudnia w nowych odcinkach "Na Wspólnej" rozegrają się wstrząsające sceny z udziałem Zuzy, która dowie się, że Kamil (Kazimierz Mazur) zdradził ją z Anną Kolendą (Katarzyna Wajda). Jak dojdzie do tego, że w 3541 odcinku "Na Wspólnej" Zuza z poważnym urazem głowy, nieprzytomna trafi do szpitala, a przy jej łóżku będzie czuwała tylko zrozpaczona córka Ula (Julia Jurek)? Czy postać grana przez Sochę będzie miała wypadek, czy po zdradzie Kamila zdecyduje się na desperacki krok? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły odejścia Sochy z obsady serialu TVN, a także śmierć Zuzy w 3542 odcinku!

"Na Wspólnej" odcinek 3542 ostatni z Małgorzatą Sochą i śmierć Zuzy - środa, 14.12.2022, o godz. 20.15 w TVN

O tym, że Małgorzata Socha zniknie z "Na Wspólnej" mówiło się już od wielu miesięcy. Nie bez powodu Zuzy Hoffer zabrakło w nowej czołówce serialu TVN, a w miłosnym wątku Kamila pojawiła się nowa kobieta, dyrektor szpitala, Anna Kolenda. To już pewnie, że Kamil zdradzi Zuzę z Kolendą, a potem będzie bał się przyznać żonie, że spędził noc ze swoją szefową. W małżeństwie tej pary zapanuje poważny kryzys. Wyrzuty sumienia nie dadzą Kamilowi spokoju, aż wreszcie powie Zuzie, że nawiązał romans z Kolendą. Ale prawdziwy dramat w życiu Zuzy rozegra się dopiero kilka tygodni po zdradzie Kamila.

Zdjęcia z 3541 odcinka "Na Wspólnej", na których widać nieprzytomną Zuzę w szpitalu, opatrunki na jej głowie, aparaturę medyczną podtrzymującą życie żony Kamila, nie pozostawiają wątpliwości, że właśnie niewierność Hoffera doprowadzi do wstrząsających zdarzeń. W finale już w 3542 odcinku "Na Wspólnej", które emisja jest zaplanowana na środę, 14.12.2022, widzowie TVN zobaczą śmierć Zuzy i ostateczne pożegnanie Małgorzaty Sochy z serialem, którego członkiem obsady była od ponad 15. lat.

W udzielonym niedawno wywiadzie Socha przyznała, że miała poważny powód, żeby odejść z "Na Wspólnej". - Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego - powiedziała Socha w rozmowie z "Faktem".

Małgorzata Socha pokazała na Instagramie jak umrze Zuza z "Na Wspólnej"

Jeszcze wtedy nie ujawniła jak Zuza odejdzie z "Na Wspólnej". Teraz jednak powoli wszystko się wyjaśnia. Już na początku października Socha pokazała na Instagramie zdjęcia ze szpitala, z planu serialu, na których wyraźnie widać, że jej bohaterka zostanie poważnie ranna. Zuza będzie miała wypadek, czy po zdradzie Kamila popełni samobójstwo? Tego na razie nie wiadomo.

Ale pewne jest, że w 3542 odcinku "Na Wspólnej" w chwili śmierci Zuzy będzie przy niej zrozpaczona córka Ula. Na zdjęciach z finałowego odcinka z udziałem Małgorzaty Sochy nigdzie niestety nie widać jej ekranowego męża, Kamila. Przypadek czy wyrzuty sumienia nie dadzą Kamilowi pożegnać się z Zuzą? Wszystko wyjaśni się w "Na Wspólnej" w środę, 14 grudnia 2022.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze