Na Wspólnej

Zuza odchodzi z Na Wspólnej! Małgorzata Socha pożegnała się z rolą i zdradziła powód

2022-11-10 10:24

Zuza Hoffer znika z „Na Wspólnej”! O odejściu Małgorzaty Sochy z kultowej produkcji TVN mówiło się już w sierpniu, gdy aktorka nie pojawiła się na planie, w czasie kręcenia nowej czołówki serialu, ale wówczas sama zainteresowana nie komentowała sprawy. Jednak w najnowszym wywiadzie Socha postanowiła przerwać milczenie i zdradziła, że powoli zbliża się jej definitywny koniec w „Na Wspólnej” po 15 latach! Dlaczego aktorka postanowiła pożegnać się z rolą, a także co stanie się z Zuzą w kolejnych odcinkach? Koniecznie sprawdźcie, co już wiemy!

Koniec Małgorzaty Sochy w „Na Wspólnej”! Co stanie się z Zuzą Hoffer?  

To już koniec Małgorzaty Sochy w „Na Wspólnej”, która postanowiła odejść z uwielbianej produkcji TVN po 15 latach! Tym samym potwierdziły się doniesienia „Super Expressu”, który jako pierwszy informował o tym, że aktorka powoli żegna się z produkcją, gdyż pod koniec sierpnia zabrakło jej na planie, gdy kręcono nową czołówkę serialu. Wówczas osoba z produkcji tłumaczyła, że aktorce nie pasowały terminy, gdyż równocześnie kręciła sceny na planie „Przyjaciółek”, a poza tym nieszczególnie zależało jej, aby być wtedy na zdjęciach. Wówczas zaczęto spekulować o odejściu Sochy z „Na Wspólnej”, ale sama zainteresowana sprawy nie komentowała. Jednak w najnowszym wywiadzie serialowa Zuza Hoffer postanowiła zabrać głos w tej sprawie!

W rozmowie z „Fakt TV” Socha już oficjalnie potwierdziła swoje odejście z „Na Wspólnej”, a także zdradziła powody swojej decyzji! Aktorka podkreśliła, że niełatwo było jej się rozstać z kultowym serialem TVN, ale przez natłok ostatnich obowiązków – pracy na planie 20. sezonu „Przyjaciółek” i teatrze, a także występom w reklamach, brak jej czasu i przestrzeni na życie rodzinne, na którym postanowiła obecnie mocniej się skupić.

- Tak, pomału żegnam się z serialem… - przyzna Socha, po czym tak tłumaczyła swoją decyzję - Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego…

We wspominanym wywiadzie padło również pytanie o dalsze losy Zuzy Hoffer w „Na Wspólnej”. Oczywiście, Socha już wie, co stanie się z żoną Kamila (Kazimierz Mazur) i matką Uli (Julia Jurek), ale nie chciała zdradzać szczegółów i psuć widzom zabawy.

- Nie mogę nic powiedzieć, trzeba oglądać serial! – zakończyła Socha.

Jak zakończy się wątek Zuzy Hoffer w „Na Wspólnej”?

Jak jako pierwszy informował „Super Express” w najnowszych odcinkach „Na Wspólnej” Zuza będzie pojawiła się wyłącznie gościnnie. Hofferowa skupi się na problemach aresztowanego Szarka (Robert Wrzosek), podejrzewanego o przemyt narkotyków w jej firmie transportowej. Zuza będzie tak skupiona na problemach firmy, że nie zauważy, że jej małżeństwo z Kamilem zmierza do końca. Wszystko przez to, że Hoffer coraz bardziej zainteresuje się dyrektor Kolendą (Katarzyna Wajda), do której zbliżą go ostatnie dramatyczne wydarzenia w szpitalu, gdzie doszło do strzelaniny. Kamil i Anna dadzą ponieść się namiętności, a małżeństwo z Zuzą zawiśnie na włosku. Wiele wskazuje na to, że właśnie tak zakończy się wątek Zuzy Hoffer w „Na Wspólnej”!

- Kamil zauroczy się koleżanką z pracy do tego stopnia, że zaniedba borykającą się z poważnymi problemami, Zuzę – zdradzał „Super Express”.

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Zuza i Bogdan w poważnych tarapatach. Nicole będzie walczyć z Martą i Mikołajem o Stefanka
Najnowsze