Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3654: Kamil odzyska córkę! Jagna dokona prawdziwego cudu - ZDJĘCIA

2023-06-19 19:56

W 3654 odcinku "Na Wspólnej" Ula (Julia Jurek) w końcu stanie na nogi, dzięki terapii z Jagną (Magdalena Popławska). Terapeutka Kamila (Kazimierz Mazur) sprawi, że Hofferówna nie tylko wróci do szkoły, ale również pogodzi się z ojcem. W 3654 odcinku "Na Wspólnej" Ula w końcu przeboleje romans Hoffera z Anną Kolendą (Katarzyna Wajda), który doprowadził nie tylko do rozwodu rodziców, ale również zniszczenia ich rodziny. Co więcej, Hofferówna wreszcie pogodzi się ze swoją niespełnioną miłość do Igora Nowaka (Jakub Wesołowski) i zacznie zupełnie nowe życie! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3654 - czwartek, 6.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3654 odcinku "Na Wspólnej" terapia i szczera rozmowa Uli z Jagną przyniesie pożądane efekty, choć córka Kamila będzie o krok z jej rezygnacji. I wcale nie chodzi tu o to, że po romansie Kamila z Anną Kolendą, a tym samym odejściu Zuzy (Małgorzata Socha) i rozpadem rodziny Hofferów, jak również niespełnionej miłości do Igora, Hofferówna już kompletnie straci chęć do życia i będzie jedynie pragnąć, aby zasnąć i już nigdy się nie obudzić. Tylko o to, iż córka Kamila ubzdura sobie, iż jej terapia z Jagną ułatwia ojcu kolejny romans, do którego za wszelką cenę postara się nie dopuścić. Tyle, że Jagna w 3647 odcinku "Na Wspólnej" szybko wyprowadzi ją z błędu i nie pozwoli zakończyć terapii!

I słusznie, gdyż w 3654 odcinku "Na Wspólnej" Ula wreszcie stanie na nogi i odzyska chęci do życia. Do tego stopnia, że nawet zgodzi się na powrót do szkoły, mimo iż jeszcze niedawno nie chciała o nim słyszeć. Szczególnie, po tym jak publicznie ośmieszył ją Hao (Filip Tran), gdy go odtrąciła. Oczywiście, postawa Uli ogromnie ucieszy Kamila tym bardziej, że i jemu w końcu uda się dogadać z córką. W 3654 odcinku "Na Wspólnej" Ula wreszcie pogodzi się z tym, że Hoffer zniszczył nie tylko swoje małżeństwo, ale i ich rodzinę, jak również zdradził Nowakowi to, że się w nim zakochała, a także przebaczy mu, że nie uwierzył jej tylko Tosi (Julia Lewenfisz-Górka), gdy rozkręci w jej domu imprezę z obcymi chłopakami i alkoholem w tle.

W 3654 odcinku "Na Wspólnej" Kamil ucieszy się, iż wreszcie odzyskał córkę. Tym bardziej, iż Ula wyraźnie podkreśli, że dla ojca jest gotowa zrobić wszystko, co z kolei nie spodoba się Jagnie. Oczywiście, terapeutka zacznie podziwiać dziewczynę, że mimo przeciwności losu stanęła na nogi i tak dobrze sobie radzi, to jednak słowa o Hofferze ogromnie ją oburzą. W 3654 odcinku "Na Wspólnej" Jagna da Uli jasno do zrozumienia, że to ona jest dzieckiem i nie może poświęcać się dla taty, ani tym bardziej go niańczyć, gdyż to on powinien się nią opiekować jako dorosły, a nie na odwrót. Nawet wtedy, gdy sam ma problemy!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze