Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3647: Ula zrezygnuje z terapii! Nie ułatwi Kamilowi romansu z Jagną – ZDJĘCIA

2023-06-12 14:49

W 3647 odcinku "Na Wspólnej" zniechęcona Ula (Julia Jurek) postanowi zrezygnować z terapii! Mimo iż wspólny trening i rozmowa z Jagną (Magdalena Popławska) pomogą jej wyrzucić z siebie złe emocje, związane z rozwodem rodziców i niespełnioną miłością do Igora (Jakub Wesołowski), to znów mocną zbliżą do siebie terapeutkę i Kamila (Kazimierz Mazur). W 3647 odcinku "Na Wspólnej" Hofferówna stanie się świadkiem bliskiej zażyłości ojca z nową partnerką i postanowi to ukrócić nawet własnym kosztem, ale Jagna jej na to nie pozwoli! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3647 - poniedziałek, 26.06.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3647 odcinku "Na Wspólnej" Ula zdecyduje się zrezygnować ze spotkań z Jagną, które choć z jednej strony ogromnie pomogą jej wyrzucić z siebie złe emocje po rozstaniu rodziców i nieszczęśliwym zakochaniu się w Igorze, tak z drugiej ponownie zbliżą do siebie jej ojca i terapeutkę, których już wcześniej podejrzewała o romans. Wówczas Hofferównej nie podobało się, że Kamil tak szybko pocieszył się po odejściu Zuzy (Małgorzata Socha) i rozbiciu ich rodziny przez swój romans z Anną Kolendą (Katarzyna Wajda) i tym razem wcale nie będzie inaczej. Mimo iż Ula odzyska nieco równowagi psychicznej i dzięki Jagnie znów zachce jej się żyć, to w 3647 odcinku "Na Wspólnej" postanowi to zakończyć, aby nie wpakować ojca w ręce następnej kobiety!

W 3647 odcinku "Na Wspólnej" Hofferówna przyłapie Jagnę z Kamilem w "Barze u Ziębów". Terapeutka i ojciec dziewczyny nie będą się zbytnio się kryli, przez co Ula nakryje ich w dwuznacznej sytuacji jak będą trzymać się za ręce. W tym momencie nastolatka zda sobie sprawę, że Jagnę i Kamila łączy coś więcej i postanowi od razu to ukrócić nawet własnym kosztem! W 3647 odcinku "Na Wspólnej" Ula natychmiast zrezygnuje z terapii z nową ukochaną ojca i nie będzie chciała słuchać żadnych jego wyjaśnień. Wzburzona nastolatka nie da Hofferowi dojść do słowa, ale terapeutka tak łatwo nie odpuści i pobiegnie za nią!

W 3647 odcinku "Na Wspólnej" upór Jagny popłaci, gdyż Ula w końcu zgodzi się jej wysłuchać. Terapeutka odbędzie z córką Kamila szczerą rozmowę, w wyniku której Hofferówna zmieni co do niej swoje podejście. I gdy wieczorem wpadnie do niej Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), która weźmie ze sobą nie tylko chłopaków, ale i alkohol, to Ula spróbuje ich wyprosić, ale w międzyczasie sąsiedzi zdążą zawiadomić policję. Na szczęście, zaalarmowana Marta (Joanna Jabłczyńska) przegoni towarzystwo, ale Kamil za wszystko obwini córkę. Wtedy w 3648 odcinku "Na Wspólnej" rozgoryczona Ula poszuka wsparcia u Jagny, po rozmowie z którą podejmie ważną decyzję!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze