Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3664: Kamil po odtrąceniu przez Annę Kolendę umówi się z Jagną! Nie będzie długo rozpaczał po byłej kochance

2023-07-07 12:10

W 3664 odcinku "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) minie się z Anną (Katarzyna Wajda) przy łóżku chorej Teresy (Sylwia Wysocka). Matka Kolendy zachęci go do podjęcia kolejnej próby rozmowy z jej córką, ale również i ona skończy się fiaskiem. W 3664 odcinku "Na Wspólnej" była kochanka Hoffera nie przyzna się, że nosi pod sercem jego dziecko i szybko utnie ich konwersację. Ale Kamil wcale nie będzie po niej rozpaczał, gdyż już zdąży umówić się z Jagną (Magdalena Popławska), która już go nie odtrąci! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3664 - wtorek, 25.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3664 odcinku "Na Wspólnej" Kamil ponownie natknie się na Annę, ale tym razem przy łóżku jej chorej matki, której uratuje życie wspólnie z Arkiem (Marek Kalita). Oczywiście, Kolenda podziękuje Hofferowi za uratowanie jej życia, ale uprzejmości szybko się skończą, gdy dawny kochanek zacznie interesować się jej ciążą. Wszystko przez to, że Kamil zacznie podejrzewać, że to on może być ojcem jej dziecka, co podświadomie postara się mu również przekazać Teresa. Dlatego w 3664 odcinku "Na Wspólnej" Hoffer podejmie kolejną próbę rozmowy z Kolendą, ale gdy otwarcie spyta, czy to z nim jest w ciąży to dawna kochanka od razu zaprzeczy i zakończy ich rozmowę!

W tym momencie w 3664 odcinku "Na Wspólnej" Hoffer będzie kompletnie rozbity i już zupełnie nie będzie wiedział, co ma myśleć. Z jednej strony będzie przekonany, że to właśnie jego dziecko nosi pod sercem była kochanka, ale z drugiej jej gwałtowna reakcja i ostatnie wyznanie, że spotyka się z kimś innym beż żadnych zobowiązań sprawią, że już niczego nie będzie taki pewien. Dlatego w 3664 odcinku "Na Wspólnej" skontaktuje się z Jagną i poprosi ją o spotkanie, licząc na to, że terapeutka pomoże mu znaleźć wyjście z tej sytuacji. I wcale się nie pomyli, gdyż kobieta faktycznie nie odmówi mu pomocy!

A co więcej, w 3666 odcinku "Na Wspólnej" Jagna odwiezie Kamila do pracy w ramach podziękowania za wspólne śniadanie. Uśmiechniętą parę nakryje Anna, która akurat zjawi się w odwiedzinach u matki, a na dodatek stanie się świadkiem ich pocałunku na pożegnanie. Wówczas Kolenda zda sobie sprawę, że Hoffer już zdążył pocieszyć się nie tylko po niej, ale również i Zuzie (Małgorzata Socha), z którą jego związek także definitywnie dobiegł końca. Ten widok ogromnie ją zaboli i sprawi, że w 3666 odcinku "Na Wspólnej" stanie się dla niego jeszcze bardziej nieprzyjemna! A wtedy już ani jej się nie będzie śniło, aby powiedzieć dawnemu kochankowi prawdę o dziecku, które nosi pod sercem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze