Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3664: Kamil zobaczy ciężarną Annę Kolendę! Wreszcie dowie się, że to jego dziecko? - ZDJĘCIA

2023-07-05 14:41

W 3664 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do spotkania Anny Kolendy (Katarzyna Wajda) z Kamilem (Kazimierz Mazur) przed szpitalem! Mimo zaawansowanej ciąży była kochanka Kamila nie powiedziała mu, że spodziewa się jego dziecka, Hoffer jest więc przekonany, że Anna znalazła sobie innego faceta i to on jest ojcem. Jakieś będzie zdziwienie Kamila w 3664 odcinku "Na Wspólnej" na widok ciężarnej Kolendy, która desperacko będzie próbowała uniknąć wyjaśnień i rozmowy na temat tego, co dzieje się w jej życiu. Czy Kamil dowie się wreszcie, że to on jest ojcem dziecka Anny? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Na Wspólnej" odcinek 3664 - wtorek, 25.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Romans Kamila z Anną Kolendą w "Na Wspólnej" doprowadził do rozwodu Hoffera z Zuzą (Małgorzata Socha)! Do teraz niewierny Kamil zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa, bo zdrada, odejście Zuzy bardzo odbiło się na ich córce Uli (Julia Jurek). Ale o najważniejszej rzeczy wciąż nie ma pojęcia, że Anna jest z nim w ciąży, że już niedługo urodzi jego dziecko!

Kiedy ponad pół roku temu w "Na Wspólnej"  Anna Kolenda odkryła, że zaszła w ciążę z Kamilem on akurat czuwał przy Zuzie, która cudem przeżyła poważny wypadek. Ostatecznie podjęła decyzję, że nie chce Hoffera znać! Jeszcze przed wyjazdem Zuzy ciężarna Anna spotkała się z żoną Kamila, ale ta nie domyśliła się, że rywalka nosi pod sercem dziecko zdradzieckiego męża. Prawdę o ciąży Kolendy zna tylko jej matka, Teresa (Sylwia Wysocka).

W 3664 odcinku "Na Wspólnej" do porodu Anny zostanie już niewiele czasu, ale mimo to Kolenda nie odważy się powiedzieć Kamilowi, że urodzi jego dziecko. Los sprawi, że byli kochankowie spotkają się przed szpitalem. Hoffer na widok dawnej ukochanej nie powstrzyma emocji. Spróbuje namówić Annę na rozmowę, zacznie wypytywać ją o ciążę i zbliżające się narodziny dziecka, ale ona szybko utnie temat.

Za nic w świecie w 3664 odcinku "Na Wspólnej" Anna nie będzie chciała dopuścić do tego, żeby Kamil domyślił się, że to on jest ojcem, skojarzył fakty, rozwój ciąży i termin porodu z czasem, kiedy byli jeszcze razem, kiedy Kolenda sypiała tylko z Hofferem. Czy uda jej się nadal ukrywać przed Kamilem, że spodziewa się jego dziecka? To się okaże już pod koniec lipca w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej".

Najnowsze