Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3566: Zuza spotka się z Anną Kolendą. Zauważy, że kochanka Kamila jest w ciąży? - ZDJĘCIA

2023-01-14 19:00

W 3566 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do spotkania Zuzy (Małgorzata Socha) i Anny Kolenda (Katarzyna Wajda). Była kochanka Kamila (Kazimierz Mazur), która jest z nim w ciąży, ale ukrywa przed Hofferem, że będzie ojcem jej dziecka, wpadnie na jego żonę przypadkiem w szpitalu. Zuza zjawi się na oddziale razem z Ulą (Julia Jurek), która po rozstaniu rodziców będzie chciała się zabić. Konfrontacja Zuzy i Anny w 3566 odcinku "Na Wspólnej" będzie miała emocjonujący przebieg. Żona Kamila nie zapanuje nad nerwami. Czy zauważy, że Kolenda jest w ciąży? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Na Wspólnej" odcinek 3566 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3566 odcinku "Na Wspólnej" Zuza stanie twarzą w twarz z Anną Kolendą, kochanką Kamila, z którą mąż romansował jeszcze przed jej tragicznym wypadkiem, która rozbije małżeństwo Hofferów, a do tego urodzi Kamilowi dziecko. Co prawda ciąża Anny wciąż będzie tajemnicą, ale mimo to los postawi na drodze Zuzy kobiety, przez którą skończyło się jej małżeńskie szczęście. I to chyba w najgorszym momencie, bo po rozstaniu z Kamilem Zuza będzie drżała ze strachu o Ulę. Dla córki Hofferów rozpad rodziny będzie tak potężnym ciosem, że nastolatka spróbuje nawet popełnić samobójstwo. Rodzice powstrzymają zrozpaczoną Ulę w ostatniej chwili.

Konsekwencją próby samobójczej Uli w 3566 odcinku "Na Wspólnej" będzie wizyta Zuzy w szpitalu i starcie z Anną. Żadna z nich nie będzie miała ochoty na rozmowę, a jednak los zdecyduje inaczej. Kolenda nie zdoła uniknąć konfrontacji z żoną Kamila. Ta z kolei od razu pośle jej lodowate, pełne wyrzutów spojrzenie sugerujące, że wie o zdradzie i obwinia ją o rozpad małżeństwa. Tak samo na widok Anny zareaguje Ula!

Co Zuza w 3566 odcinku "Na Wspólnej" powie Annie, z którą zdradził ją Kamil? Czy obrzuci kochankę męża stekiem wyzwisk? Trudno na razie to przewidzieć, bo kulisy spotkania kobiet pozostają wciąż tajemnicą. Tak jak i to, czy Zuza zauważy, że Anna jest w ciąży z Kamilem. Co prawda to pierwsze tygodnie ciąży, Kolenda nie będzie miała jeszcze zbyt dużego brzuszka, ale niewykluczone, że Hofferowa dostrzeże brzemienne skutki romansu męża!

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Zuza dowie się o zdradzie Kamila. Iga urodzi córkę
Najnowsze