Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3565: Ula po rozstaniu Zuzy i Kamila będzie chciała się zabić. Pijana córka Hofferów stanie na dachu wieżowca - ZDJĘCIA

2023-01-14 9:37

W 3565 odcinku "Na Wspólnej" Ula (Julia Jurek) nie pogodzi się z rozpadem małżeństwa rodziców, z odejściem Zuzy (Małgorzata Socha) od Kamila (Kazimierz Mazur). Adoptowana córka Hofferów bardzo źle zniesie fakt, że zdrada Kamila rozbiła ich rodzinę. Nie wybaczy ojcu romansu z Anną Kolendą (Katarzyna Wajda), stanie się wobec niego wyjątkowo podła. Aż wreszcie w 3565 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do tragedii - Ula upije się i z rozpaczy, że Zuza i Kamil nie będą już razem postanowi popełnić samobójstwo. Wejdzie na dach wieżowca, zbliży się do krawędzi i będzie gotowa skoczyć. Czy Ula się zabije? Zobacz ZDJĘCIA z 3565 odcinka "Na Wspólnej" i poznaj szczegóły.

"Na Wspólnej" odcinek 3565 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.15 w TVN

Próba samobójcza Uli w 3565 odcinku "Na Wspólnej" będzie dramatyczną konsekwencją rozstania Zuzy i Kamila. Po tym jak niewierny Hoffer potwierdzi żonie, że zakochał się w Annie Kolendzie, zniknie ostatnia szansa na to, że ich małżeństwo uda się ocalić. Zdradzona Zuza nie zdoła wybaczyć Kamilowi że sypiał z szefową, że połączyło go z Anną większe uczucie. Na wybaczenie Uli w 3565 odcinku "Na Wspólnej" Kamil też nie będzie mógł liczyć. Po odejściu Zuzy nastoletnia córka pogrąży się w rozpaczy. Nie daruje ojcu, że przez jego romans rozpadnie się ich rodzina, że rozwód Zuzy i Kamila będzie w zasadzie przesądzony.

Ula w "Na Wspólnej" nigdy nie wybaczy Kamilowi zdrady i odejścia Zuzy

W 3565 odcinku "Na Wspólnej" Ula stanie się wobec Kamila arogancka i bezczelna. Zostanie z nim w mieszkaniu Hofferów, ale da mu odczuć, że już nic nigdy nie będzie jak dawniej. Po południu Hoffer znajdzie córkę pijaną. Przerażony poprosi o pomoc Zuzę. Ona zgodzi się porozmawiać z Ulą, na spokojnie wyjaśnić córce co teraz nimi będzie. Zapewni ją, że ich rozstanie nie oznacza, że nagle przestali kochać swoje jedyne dziecko. Kiedy podczas poważnej rozmowy w 3565 odcinku "Na Wspólnej" nastolatka zda sobie sprawę, że to naprawdę koniec ich do niedawna szczęśliwej rodziny, z płaczem wybiegnie z domu.

Czy Ula w 3565 odcinku "Na Wspólnej" skoczy z dachu budynku i się zabije?

Załamana Ula w 3565 odcinku "Na Wspólnej" zdecyduje się na desperacki krok - samobójstwo. Przerażeni rodzice znajdą Ulę na dachu wieżowca, jak uraczona alkoholem, chwiejnym krokiem będzie się powoli zbliżała się do krawędzi do budynku. Gotowa skoczyć, zabić się byle już nie cierpieć po rozstaniu rodziców. Dosłownie w ostatniej chwili Zuza i Kamil w 3565 odcinku "Na Wspólnej" uratują Ulę.

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Zuza dowie się o zdradzie Kamila. Iga urodzi córkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze