Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3658: Wspólny wyjazd Jagny i Kamila! Ula da im swoje błogosławieństwo

2023-06-23 15:06

W 3658 odcinku "Na Wspólnej" Jagna (Magdalena Popławska) i Kamil (Kazimierz Mazur) wylecą razem do Wiednia. Terapeutka będzie chciała spotkać się z snem, który po rozwodzie i utracie przez nią praw rodzicielskich, zamieszkał ze swoim ojcem. W 3658 odcinku "Na Wspólnej" Jagna będzie marzyła o pogodzeniu się z Olafem, czego szczerze będzie życzyć jej również Ula (Julia Jurek), która zgodzi się na wspólny wyjazd terapeutki ze swoim ojcem. Tyle, że nie wszystko potoczy się zgodnie z planem... Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3658 - czwartek, 13.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3658 odcinku "Na Wspólnej" Kamil postanowi odwdzięczyć się Jagnie za to, że postawiła Ulę na nogi. Dzięki terapii Hofferówna nie tylko pogodziła się rozwodem rodziców i rozpadem rodziny Hofferów, do którego doprowadził romans ojca z Anną Kolendą (Katarzyna Wajda), ale również przebolała swoją niespełnioną miłość do Igora Nowaka (Jakub Wesołowski). Spotkania i szczere rozmowy z Jagną sprawiły, że Uli nie tylko zachciało się żyć, ale również dalej kształcić, z czego szczególnie ucieszył się Kamil. W 3655 odcinku "Na Wspólnej" Hoffer spotka się ze swoją terapeutką, aby podziękować jej za pomoc, udzieloną Uli, ale wtedy dostrzeże, że Jagna ma również swoje problemy.

W 3655 odcinku "Na Wspólnej" Hoffer dowie się o trudnych relacjach Jagny z Olafem, który po jej rozstaniu z mężem i utracie przez nią praw rodzicielskich zamieszkał z ojcem. A do wszystkiego doprowadził jej nałóg alkoholowy, z którego choć wyszła i sama zaczęła pomagać innym alkoholikom stawać na nogi, tak nie była w stanie porozumieć się z synem. W 3658 odcinku "Na Wspólnej" Jagna zdecyduje się wylecieć do Wiednia, gdzie aktualnie mieszka Olaf, a Kamil postanowi jej towarzyszyć, gdyż chociaż w ten sposób będzie mógł odwdzięczyć się za to, co zrobiła dla jego córki. Oczywiście, Ula da im swoje błogosławieństwo na wspólny wyjazd do Austrii i szczerze będzie życzyć terapeutce, aby dogadała się z również i z własnym synem!

W 3658 odcinku "Na Wspólnej" Jagna i Kamil już dotrą do Wiednia, ale ich wyjazd zdecydowanie nie potoczy się po ich myśli. Wszystko przez to, że na miejscu Olaf nawet nie będzie chciał patrzeć na matkę, a co dopiero z nią rozmawiać. Terapeutka będzie ogromnie zaskoczona i zraniona zachowaniem syna, ale Hoffer poradzi jej, aby szczerze porozmawiała ze swoim byłym mężem i odkryła, skąd u Olafa taka postawa. W 3658 odcinku "Na Wspólnej" Jagna postanowi pójść za radą Kamila i faktycznie zdecyduje się na konfrontację z mężem, który otwarcie jej przyzna, iż powiedział o niej całą prawdę ich synowi. Oczywiście, łącznie z jej uzależnieniem od alkoholu, które doprowadziło nie tylko do ich rozwodu i rozpadu rodziny, ale również utraty przez nią praw rodzicielskich...

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze