Na Wspólnej

Na Wspólnej. Kamil zostawi Jagnę dla ciężarnej Anny! Znów będzie z Kolendą - ZDJĘCIA

2023-07-19 10:40

To będzie ostateczny wybór Kamila (Kazimierz Mazur) w "Na Wspólnej"! Miłosne rozterki Hoffera, który dopiero co wziął rozwód z Zuzą (Małgorzata Socha), rozpaczał po odejściu kochanki Anny Kolendy (Katarzyna Wajda), w nowych odcinkach "Na Wspólnej" w sierpniu wkroczą w kolejną fazę. Nie dość, że Kamil przekroczy wszelkie granice w relacjach ze swoją terapeutką z odwyku, Jagną (Magdalena Popławska), to jeszcze nie zdoła zapomnieć o Annie. A finał sercowych perypetii Kamila będzie taki, że wystawi Jagnę i wróci do ciężarnej Anny, która urodzi jego dziecko. Mamy to na ZDJĘCIACH.

Ostateczny wybór Kamila w "Na Wspólnej". Po pocałunku z Jagną wróci do Anny, która jest z nim w ciąży

Kochliwy Kamil w następnych odcinkach "Na Wspólnej" przejdzie samego siebie! Jakby zdrada Zuzy, rozwód z żoną, bolesne rozstanie z Anną Kolendą, z którą połączył go gorący romans, to było dla niego jeszcze ze mało! Relacje między Hofferem i Jagną staną się jeszcze bardziej zażyłe kiedy w jednym z odcinków "Na Wspólnej" pod koniec lipca ciężarna Anna znów go odtrąci. To w ramionach terapeutki uzależniony od alkoholu, pogubiony w swoich uczuciach Kamil będzie szukał stabilizacji. Brzmi absurdalnie, a wręcz śmiesznie po tym jak na własne życzenie rozwalił swoją rodzinę, rozwiódł się z Zuzą i nie zdołał zatrzymać przy sobie Kolendy.

Przyjaźń Kamila i Jagny wkrótce w "Na Wspólnej" wkroczy w kolejną fazę. Hoffer zda sobie sprawę, że terapeutka jest dla niego kimś więcej. A finał będzie taki, że w 3673 odcinku "Na Wspólnej" pójdą na randkę na dachu jednego z wieżowców w Warszawie i będą się tam namiętnie całować. Tyle tylko, że to Jagnie nie uda się zdobyć serca Kamila, tak jak to zrobiła Anna Kolenda! Nie zdoła bowiem zapomnieć o ciężarnej kochance, nie wiedząc jeszcze, że Anna urodzi jego dziecko.

"Kamil trochę się ostatnio zmienił. Przestał być taki święty i stał się łobuzem. Po małżeńskich perturbacjach z Zuzą, związał się z Anną Kolendą, a kiedy ta też od niego odeszła, chłopak załamał się i wpadł w alkoholizm. Z nałogu wyciąga go Jagna Appel, terapeuta Kamila. Pomogła mu również odbudować dobrą relację z córką, której trudno się było pogodzić z rozpadem małżeństwa rodziców. Była skutecznym mediatorem między ojcem a córką. Pomagamy sobie po przyjacielsku - ujawnił Kazimierz Mazur podczas kręcenia scen pocałunku Kamila i Jagny w "Na Wspólnej".

Ale ostatecznie Kamil wcale nie będzie z Jagną, tylko z Anną Kolendą! Mamy zdjęcia z planu "Na Wspólnej" z odcinków, które będą emitowane już w sierpniu dowodzące, że Hoffer wróci do Kolendy i wiele wskazuje na to, że wreszcie dowie się prawdy o ciąży, o tym, że to on jest ojcem dziecka.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze