Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3670: Podejrzenia Darka co do Kasi i Czerskiego potwierdzą się? Przyłapie Mariusza nago z ukochaną?

2023-07-13 11:36

W 3670 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) nie zniesie myśli, że Kasia (Julia Chatys) ma malować nagiego Mariusza Czerskiego (Mariusz Zaniewski), że wspólnik z kancelarii Żbika i jego ojca będzie pozował jego ukochanej do aktu. A ponieważ w dniu intymnego spotkania Kasi z Czerskim, prawnik w ogóle nie przyjdzie do pracy, to Żbik w 3670 odcinku "Na Wspólnej" pomyśli, że kryje się za tym coś więcej. Już od dawna Darek podejrzewa, że Czerski coś knuje, że nie bez powodu wymienił się z Kasią telefonami, poprosił ją też o namalowanie jego portretu nago. Okłamał nawet Żbika, że będzie miał okazję bliżej poznać Kasię... Jak to się skończy? Czy Darek przyłapie Kasię z nagim Czerskim?

"Na Wspólnej" odcinek 3670 - czwartek, 3.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

Zazdrość Darka o Kasię w 3670 odcinku "Na Wspólnej" sięgnie zenitu gdy nadejdzie dzień pozowania Czerskiego do obrazu! Jak daleko posunie się wspólnik Żbika i Andrzeja Zakościelnego (Dariusz Niebudek), a prywatnie były kochanek Anety (Dorota Krempa), byłej żony Darka, żeby wystawić jego cierpliwość na próbę? O co tak naprawdę będzie chodziło Mariuszowi? O bliższą znajomość z Kasią czy odegranie się na Darku za to, że Aneta nadal o nim nie zapomniała? Nie jest żadną tajemnicą, że Czerski nie może pogodzić się z tym, że była kochanka chce być teraz z Darkiem, że to dla niego rozwodzi się z mężem, a ich romans nie miał dla niej żadnego znaczenia.

Afera ze zleceniem Czerskiego na nagi portret wybuchnie już w 3664 odcinku "Na Wspólnej". Mariusz poprosi Kasię, żeby go namalowała, ale zamarzy mu się obraz nago! Co prawda oburzona Kasia stanowczo odmówi uwiecznienia Czerskiego na portrecie w stroju Adama, ten jednak posunie się do kłamstwa, żeby wprowadzić Darka w błąd. Powie Żbikowi, że będzie miał okazję do pełnych intymności spotkań z jego ukochaną, że Kasia zgodziła się przyjąć zlecenie. Ona z kolei zapewni Darka, że namaluje Mariusza, ale tylko w pełnym ubraniu.

Wszystko rozstrzygnie się w 3670 odcinku "Na Wspólnej" kiedy Kasia zacznie uwieczniać Czerskiego na portrecie, Darek będzie szalał z zazdrości, że Mariusz posunie się jeszcze dalej, a on z kolei utwierdzi się w swoich podejrzeniach wobec Anety, że była kochanka chce odzyskać Żbika. Dlatego Mariusz będzie gotów zniszczyć miłość Kasi i Darka, z zemsty, żeby się na nim odegrać za Anetę. Jaki widok Żbik zastanie kiedy w 3670 odcinku "Na Wspólnej" wróci do mieszkania, gdzie Kasia będzie z Mariuszem? To się okaże już wkrótce.

Najnowsze