Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3664: Ostra zemsta Czerskiego na Darku! Dojdzie do intymnego zbliżenia z Kasią

2023-07-06 22:28

W 3664 odcinku "Na Wspólnej" Mariusz (Mariusz Zaniewski) postanowi zemścić się na Darku (Michał Mikołajczak), gdyż nie pogodzi się z tym, że Aneta (Dorota Krempa) wciąż coś czuje do byłego męża. Czerski uknuje podłą intrygę, w którą wciągnie Kasię (Julia Chatys) i tak wszystko zaplanuje, aby w 3664 odcinku "Na Wspólnej" doprowadzić do ostrej kłótni między zakochanymi. Tym bardziej, że Bergówna i Żbik dopiero co pochwalą się dobrymi wieściami, ale po działaniach Mariusza już nic nie będzie takie pewne... Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3664 - wtorek, 25.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3664 odcinku "Na Wspólnej" Czerski postanowi ostatecznie odegrać się na Żbiku, który już wcześniej wyprowadzał go z równowagi. Wówczas Mariusz nie dał się sprowokować, ale gdy na własne oczy przekona się, że Aneta aż szaleje z zazdrości o byłego męża, do którego wciąż coś czuje, to już nie wytrzyma! Tym bardziej, że Kasia i Darek nie bez powodu pochwalą się zakupem własnego mieszkania w kancelarii Zakościelnego (Dariusz Niebudek) tylko po to, aby świadkami wszystkiego stali się właśnie kochankowie, gdyż na wieść o zwycięstwie swojej rywalki, Siwek aż krew zaleje, co nie ujdzie uwadze Czerskiego. Dlatego w 3664 odcinku "Na Wspólnej" to Mariusz zdecyduje się zemścić!

W 3664 odcinku "Na Wspólnej" Mariusz powie Kasi, że już nie chce, aby malowała jego portret, gdyż zdecydował się na coś zupełnie innego. Czerski uzna, że wolałby intymny akt, ale spotka się ze stanowczą odmową oburzonej Bergównej. Oczywiście, ukochana Darka nie zgodzi się namalować Mariusza w stroju Adama, ale to i tak nie powstrzyma żądnego zemsty prawnika. A to dlatego, że w 3664 odcinku "Na Wspólnej" Czerski posunie się do kłamstwa i pochwali się Żbikowi, że niebawem będzie miał okazję do spotkań pełnych intymności z jego partnerką, w czasie, gdy będzie pozował jej nago!

Oczywiście, w 3664 odcinku "Na Wspólnej" Darek wścieknie się, ale nie będzie miał pojęcia, że Mariusz kłamie! Żbik zacznie szaleć z zazdrości o Kasię tym bardziej, że już wcześniej zwrócił uwagę na ich dziwną zażyłość i coraz częstsze spotkania, które wcale mu się nie podobały! I choć otwarcie wyrzucił to ukochanej, to ona miała przeciwko niego silny kontrargument, gdyż przecież sam spędzał dużo czasu ze swoją byłą żoną, a obecną kochanką Czerskiego, która na dodatek w 3664 odcinku "Na Wspólnej" zacznie robić mu wyrzuty, że zdecydował się kupić wspólne mieszkanie z Kasią! I już nawet nie będzie w stanie ukryć, że dawny kochanek wcale nie jest jej obojętny! I to właśnie doprowadzi Mariusza do szału!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Listen on Spreaker.
Najnowsze