Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3659: Darek nie zapanuje nad zazdrością o Kasię! Zacznie kręcić z Czerskim - ZDJĘCIA

2023-06-29 9:11

W 3659 odcinku "Na Wspólnej" zazdrosny Darek (Michał Mikołajczak) nie będzie bezczynnie patrzył jak koło Kasi (Julia Chatys) kręci się Mariusz Czerski (Mariusz Zaniewski), były kochanek Anety (Dorota Krempa), wspólnik Andrzeja Zakościelnego (Dariusz Niebudek), ojca Żbika w kancelarii. Trudno mu będzie przewidzieć czego Czerski chce od Kasi i dlaczego po romansie z byłą Darka teraz zainteresował się jego obecną ukochaną. Między Kasią i Darkiem w 3659 odcinku "Na Wspólnej" zrobi się nerwowo. Zwłaszcza, że Żbik także będzie miał sporo na sumieniu. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z tych scen z "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3659 - poniedziałek, 17.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Zazdrość Darka o Kasię w 3659 odcinku "Na Wspólnej" będzie efektem bliższej znajomości ukochanej Żbika z Mariuszem Czerskim. Po tym jak w ich życiu znowu pojawiła się była żona Darka razem z nowym kochankiem Czerskim stało się jasne, że to koniec miłosnej sielanki tej pary. Do tego Aneta zaangażuje swojego eks w sprawie rozwodu z obecnym mężem, którego zdradzała ze wspólnikiem Zakościelnego. Na reakcję Kasi nie trzeba będzie długo czekać! Skutecznie postara się o to, żeby dać Darkowi powody do zazdrości, a wykorzysta do tego właśnie Czerskiego. Na jednym spotkaniu Kasi z Mariuszem w mieszkaniu Żbika się nie skończy...

Nic dziwnego, że w 3659 odcinku "Na Wspólnej" Darek przestanie nad sobą panować. Zazdrość o Kasię, strach przed tym, że Czerski może mu ją odebrać sprawią, że prawnik coraz baczniej będzie się przyglądał ich relacji. Gdy ukochana ustali z Czerskim szczegóły zamówionego u niej obrazu, Żbik dojdzie do wniosku, że kochankowi Anety wcale nie chodzi o talent Kasi. W odpowiedzi Bergówna wypomni Żbikowi czas spędzany z Anetą. W obecnej sytuacji oboje będą mieli sobie sporo do zarzucenia.

Jak daleko zabrnie Czerski i czy w kolejnych odcinkach "M jak miłość" będzie chciał od Kasi czegoś więcej? Na razie nie wiadomo, ale Darek nie jest typem faceta, który pozwoli na to, żeby jakiś inny mężczyzna odebrał mu kobietę bez walki. Sytuację uda się załagodzić dopiero podczas wieczornego wyjścia Kasi i Darka do klubu. Umówią się tam z Darią (Patrycja Topajew) i Tadeuszem (Jakub Pruski). Bratu Darka od razu spodoba się kuzynka Kasi! I dopiero się zacznie.

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze