Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3659: Daria uwiedzie brata Darka! Szalona noc z Tadeuszem w nocnym klubie - ZDJĘCIA

2023-06-23 20:02

Ten romans w "Na Wspólnej" zelektryzuje nie tylko Kasię (Julia Chatys) i Darka (Michał Mikołajczak), ale także wszystkich widzów! Daria Dziedzic (Patrycja Topajew), która dotąd nie miała szczęścia w miłości, weźmie się za przyrodniego brata Żbika, Tadeusza (Jakub Pruski). Jak do tego dojdzie? Połączy ich nie tylko przeznaczenie, ale także Kasia z Darkiem, którzy w 3659 odcinku "Na Wspólnej" spotkają się z Darią w nocnym klubie i przedstawią jej Tadeusza. Między kuzynką Kasi i bratem Żbika zaiskrzy w ekspresowym tempie. Spędzą razem szaloną noc. Zobacz to na ZDJĘCIACH w GALERII.

"Na Wspólnej" odcinek 3659 - poniedziałek, 17.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Na oczach Kasi i Darka w 3659 odcinku "Na Wspólnej" wybuchnie romans Darii i Tadeusza, którzy dotąd nawet się nie znali, nie mieli ze sobą nic wspólnego! Co więcej przyrodni brat Darka, syn Andrzeja Zakościelnego (Dariusz Niebudek) i Justyny (Magdalena Kacprzak), wcześniej nie pokazywał się z dziewczynami. Całą energię skupiał na tym, żeby pozbyć się Darka z rodziny. W końcu jednak zaakceptował fakt, że Żbik jest synem Andrzeja i mu odpuścił. Jak bliska, namiętna znajomość Tadeusza z kuzynką Kasi, przybraną córką jej ciotki Renaty (Marta Jankowska) i Sławka Dziedzica (Mariusz Słupiński) wpłynie na relacje braci?

To się okaże niebawem w "Na Wspólnej", ale już w 3659 odcinku podczas pierwszego spotkania Darii i Tadeusza w klubie, gdzie będą bawili się także Kasi i Darek, mocno zaiskrzy! Niemal od pierwszego wejrzenia Tadeusz będzie oczarowany Darią. On zresztą też zrobi na niej duże wrażenie. Zaskakujące tym bardziej, że Daria wybierała dotychczas starszych mężczyzn. Po śmierci ukochanego Adama Namysłowskiego (Marcin Rogacewicz), który był jej wykładowcą na uczelni, nawiązała bliską relację z żonatym lekarzem, Lwem Nalepą (Przemysław Sadowski). Zanosiło się nawet na to, że Darię i Nalepę połączy romans.

Niespodziewanie w 3659 odcinku "Na Wspólnej" Daria uwiedzie Tadeusza! Zdjęcia w naszej galerii tylko potwierdzają, że ta dwójka bohaterów spędzi szaloną, namiętną noc na parkiecie. Widać też wyraźnie, że Darek nie będzie zachwycony z takiego obrotu spraw.

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze