Na Wspólnej, odcinek 3389: Makabryczny wypadek Darii i Adama. Namysłowski umrze na jej oczach - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3389: Makabryczny wypadek Darii i Adama. Namysłowski umrze na jej oczach - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3389: Makabryczny wypadek Darii i Adama. Namysłowski umrze na jej oczach - ZDJĘCIA

2022-03-03 20:03

W 3389 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do makabrycznego wypadku Darii (Patrycja Topajew) i Adama (Marcin Rogacewicz), w którym Namysłowski straci życie i to na oczach ukochanej! Zakochani będą przekonani, że ten dzień stanie się jednym z piękniejszych w ich życiu. Adam w 3389 odcinku "Na Wspólnej" przygotuje wyjątkową niespodziankę i zaplanuje nietypowe oświadczyny. Niestety para nigdy nie dojedzie na miejsce, bo Adam straci panowanie nad pojazdem i spowoduje wypadek, który doprowadzi do jego śmierci! Daria już na zawsze będzie świadkiem makabrycznych wydarzeń, gdzie zginie jej niedoszły mąż. Zobacz ZDJĘCIA z tych drastycznych scen.

"Na Wspólnej" odcinek 3389 - wtorek, 15.03.2022, o godz. 20.20 w TVN

W 3389 odcinku "Na Wspólnej" Adam straci życie w wypadku samochodowym, w jednym z najważniejszych dla niego dni. Razem z Darią mieli wiele wzlotów i upadków, ale ostatecznie mieli związać się na zawsze, bo Namysłowski zaplanował ponowne oświadczyny i wspólne życie z Dziedzicówną. Wszystko wydarzy się w dzień jej urodzin, kiedy to Adam postanowi przyszykować niespodziankę i zabierze ukochaną na wycieczkę. W 3389 odcinku "Na Wspólnej" zawiąże jej oczy i posadzi w aucie, a sam siądzie za kierownicą. Szczęśliwy i podekscytowany wyjmie pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym, które spróbuje postawić w samochodzie, ale pech zechce, że opakowanie upadnie na podłogę pojazdu. Właśnie wtedy w 3389 odcinku "Na Wspólnej" Adam skupi się na znalezieniu pudełka i przestanie kontrolować sytuację na drodze. Straci panowanie nad kierownicą, a następne wydarzenia potoczą się maksymalnie szybko. 

Zobacz ZDJĘCIA z wypadku Darii i Adama w GALERII ZDJĘCIA>>>

Wieści o wypadku w 3389 odcinku "Na Wspólnej" dotrą do Tadeusiaka (Dariusz Wnuk), który pojawi się na miejscu zdarzenia. Jak podaje "Świat Seriali" na własne oczy zobaczy reanimację Adama. Dość szybko wyjdzie na jaw, że nie ma szans, by mężczyzna przeżył. Adam umrze w 3389 odcinku "Na Wspólnej", a Daria ocknie się po wypadku w momencie, w którym ciało ukochanego będzie leżało przykryte folią. Dziedzicówna wpadnie w szał, zacznie krzyczeć i panikować, bo nie pogodzi się z myślą, że już nigdy nie zobaczy Adama. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1643: Piotrek podczas operacji Kingi dostanie ataku. Tylko Marysia będzie mogła mu pomóc - ZDJĘCIA

Śmierć Adama w 3389 odcinku "Na Wspólnej" wstrząśnie wszystkimi. Sytuacja będzie tym bardziej dramatyczna, że Adam przed śmiercią zdąży porozmawiać z Dziedzicem (Mariusz Słupiński), który wzruszy się planowanymi oświadczynami, a potem to właśnie on będzie rozmawiał z Tadeusiakiem akurat w momencie, w którym ten dostanie informacje o wypadku. Urodziny Darii i zarazem dzień oświadczyn w 3389 odcinku "Na Wspólnej" miałyby być jedną z najpiękniejszych chwil, a wszystko skończy się dramatem. Już na początku nowego sezonu "Na Wspólnej" Adam umrze na oczach ukochanej. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze