Śmierć Adama w Na Wspólnej. Daria straci ukochanego w strasznym wypadku! Nie zdąży się oświadczyć

i

Autor: TVN materiały prasowe Śmierć Adama w Na Wspólnej. Daria straci ukochanego w strasznym wypadku! Nie zdąży się oświadczyć

Śmierć Adama w Na Wspólnej. Daria straci ukochanego w strasznym wypadku! Nie zdąży się oświadczyć

2022-02-22 15:33

Śmierć Adama w "Na Wspólnej"! Na początku nowego sezonu Daria (Patrycja Topajew) znajdzie się u progu wielkiego szczęścia, które w ułamku sekundy skończy się tragedią. Jej związek z Adamem (Marcin Rogacewicz) przeżywał wiele burz, rozstań, a nawet zdrady. A jednak miał zakończyć się szczęśliwie ślubem i miłością na dobre i na złe. Niestety, jeden nierozważny ruch Adama zakończy nie tylko piękne plany - Adam zginie za kierownicą, mając ukochaną Darię obok siebie. Mocny początek nowego sezonu "Na Wspólnej" to wielka tragedia Darii. Czy znajdzie pocieszenie w nowych odcinkach?

Śmierć Adana "Na Wspólnej". Koniec marzeń Darii o szczęśliwym życiu?

W pierwszym odcinku "Na Wspólnej" w nowym sezonie zobaczymy niezwykle dramatyczne wydarzenia w życiu Darii i Adama. Para znów dostała szansę, aby nareszcie dogadać się i po długich miesiącach kłótni, zdrad i rozstań, na zawsze być razem. Tak właśnie zacznie się nowy sezon serialu - wszyscy będziemy patrzeć na wielkie szczęście zakochanych. Ale ta chwila nie potrwa długo. 

Daria będzie przekonana "Na Wspólnej" że najgorsze ma już za sobą. Uśmiechnięta, szczęśliwa i spokojna będzie zmierzała u boku ukochanego Adama na wycieczkę za miasto. Niestety los, a dokładnie scenarzyści serialu, zburzą szczęście Darii w ułamku jednej sekundy! Jak do tego dojdzie?

Zobacz też: M jak miłość. Gigantyczna wpadka z ciążą Patrycji i Anety. Widzowie ostro reagują na dziwny scenariusz

Adam w "Na Wspólnej" zaskoczy Darię prośbą o rękę! Jednak wszystko pójdzie źle. Adam, prowadząc samochód będzie chciał zrobić jak największe wrażenie na ukochanej. więc postawi przed nią, na desce rozdzielczej pudełeczko z pierścionkiem. Niestety, drobiazg podczas jazdy się zsunie, a kierowca schyli się po niego...

Ten krótki moment w "Na Wspólnej" wystarczy, aby Adam stracił panowanie nad kierownicą… Adam zginie na miejscu, a zszokowana Daria będzie opłakiwać nie tylko śmierć ukochanego. Dziewczyna będzie musiała pożegna się z marzeniami o wielkim szczęściu, które było tak niewiarygodnie blisko. 

Na pogrzebie Adama w "Na Wspólnej" pojawi się jego brat, Dawid (Daniel Mosior). Czy to on zajmie się pocieszaniem Darii po stracie narzeczonego? Przekonamy się już za moment w nowych odcinkach serialu!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1640: Matka Dawida porzuci go na zawsze. Nie będzie miała odwagi mu powiedzieć - ZDJĘCIA

Najnowsze