Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3654: Zemsta zazdrosnej Kasi na Darku! Poleci do byłej żony Anety i szybko tego pożałuje - ZDJĘCIA

2023-06-21 20:39

W 3654 odcinku "Na Wspólnej" Kasia (Julia Chatys) nie pozwoli na to, żeby Darek (Michał Mikołajczak) dłużej angażował się w sprawy byłej żony Anety (Dorota Krempa)! Po jej zdradzie z Mariuszem Czerskim (Mariusz Zaniewski), nowym wspólnikiem w kancelarii ojca Darka, Andrzeja Zakościelnego (Dariusz Niebudek), drugie małżeństwo Anety się rozpadnie. W chwilach rozpaczy będzie mogła liczyć na Żbika, który w 3654 odcinku "Na Wspólnej" ruszy swojej eks na pomoc. Na reakcję Kasi nie trzeba będzie długo czekać. Zemści się na Darku z powodzeniem. W jaki sposób? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Na Wspólnej" odcinek 3654 - czwartek, 6.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Kasia w 3654 odcinku "Na Wspólnej" weźmie sprawy w swoje ręce, żeby Aneta drugi raz nie odebrała jej Darka! Była żona Żbika zakończy romans z Mariuszem Czerskim, ale nie zgodzi się, żeby kochanek reprezentował ją w sądzie podczas rozwodu z mężem, którego zdradzała od miesięcy. Za to poprosi Darka, by został jej adwokatem i pomógł jej zakończyć nieudane małżeństwo. Ale zdrada Anety, zbliżający się rozwód sprawią, że Żbik trochę za bardzo będzie się angażował w pomoc swojej eks. A to oczywiście nie spodoba się Kasi, która co prawda będzie pewna miłości Darka, lecz Anetę nadal będzie podejrzewała o złe intencje.

Przeczucia Kasi potwierdzą się gdy w 3654 odcinku "Na Wspólnej" do Darka dzwoni zrozpaczona Aneta. Poskarży się Żbikowi, że zdradzony mąż wystawił jej rzeczy przed dom, że chociaż rozwodu jeszcze nie było teraz zostanie z niczym. Zaniepokojony telefonem Darek ruszy Anecie na pomoc. Krótko po jego wyjściu w kancelarii Zakościelnego zjawi się Kasia, która od ojca Darka dowie się co się wydarzyło, pozna "smutną" sytuację Anety i nie będzie już kryła zazdrości o ukochanego.

Wściekła Kasia w 3654 odcinku "Na Wspólnej" obmyśli zemstę na Darku. Swój plan zrealizuje z powodzeniem do tego stopnia, że nie dość, że Żbik będzie już tylko jej, to jeszcze kryzys w ich związku zostanie ostatecznie zażegnany. Co więcej, Darek udowodni Kasi, że jest jedyną kobietą w jego życiu i żadna nie ma z nią szans.

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze