Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3663: Aneta oszaleje z zazdrości o Darka! Nie zdoła ukryć tego przed kochankiem

2023-07-06 13:47

W 3663 odcinku "Na Wspólnej" Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak) pochwalą się Andrzejowi (Dariusz Niebudek) kupnem własnego mieszkania. Oczywiście, dojdzie do tego w kancelarii Zakościelnego, przez co ich rozmowę usłyszy nie tylko Czerski (Mariusz Zaniewski), ale również Aneta (Dorota Krempa), która wpadnie w odwiedziny do nowego kochanka. W 3663 odcinku "Na Wspólnej" Siwek wpadnie w szał, gdy dowie się o planach Bergównej i Żbika i nawet nie zdoła tego ukryć! Była żona Darka aż zacznie szaleć z zazdrości! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3663 - poniedziałek, 24.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3663 odcinku "Na Wspólnej" Kasia wpadnie do kancelarii Zakościelnego, aby wspólnie z Darkiem pochwalić się jemu ojcu dobrymi wiadomościami. Bergówna i Żbik oświadczą Andrzejowi, iż zdecydowali się na zakup własnego mieszkania, czego prawnik oczywiście im serdecznie pogratuluje. Tyle, że nie wszyscy obecni będą cieszyć się z planów zakochanych, gdyż ich rozmowę usłyszą również Czerski i Siwek, która akurat zjawi się, aby spotkać się ze swoim kochankiem. A gdy w 3663 odcinku "Na Wspólnej" Mariusz dostrzeże reakcję i wyraz twarz Anety, to nie będzie miał żadnych wątpliwości, że ukochana czuje się zazdrosna i wciąż coś czuje do byłego męża! I wcale się nie pomyli!

W 3663 odcinku "Na Wspólnej" Anetę aż zamuruje na wieść o tym, że Kasia i Darek chcą kupić własne mieszkanie. Oczywiście, byłej żonie Żbika stanowczo nie spodoba się ich decyzja, czego nie będzie w stanie ukryć nie tylko przed Mariuszem, ale również zakochanymi. A oni nie bez przyczyny powiedzą o swoim postanowieniu właśnie w kancelarii Zakościelnego i w obecności dawnej kochanki Darka i jej nowego partnera! W 3663 odcinku "Na Wspólnej" Siwek aż zacznie szaleć z zazdrości, dzięki czemu zakochani osiągną swój cel, gdyż Aneta znów zacznie między nimi mieszać. Tyle, że ona i tym razem tak tego nie zostawi!

W 3664 odcinku "Na Wspólnej" Aneta będzie miała za złe Darkowi, że kupił mieszkanie wspólnie z Kasią, która odebrała jej ukochanego. Siwek wciąż nie pogodzi się z rozstaniem ze Żbikiem i zwycięstwem swojej rywalki, co nie ujdzie uwadze również Czerskiego. Dlatego w 3664 odcinku "Na Wspólnej" Mariusz postanowi zemścić się za to i na Darku, a co gorsza wykorzysta do tego Kasię! Prawnik nagle zmieni swoje plany i poprosi Bergówną, aby zamiast jego portretu namalowała intymny akt, na co zbulwersowana ukochana Żbika oczywiście się nie zgodzi! Tyle, że żądny zemsty Czerski sprzeda Darkowi zupełnie inną historię, a to z pewnością nie skończy się dobrze...

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze