Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3673: Cwany podstęp Uli! Tak połączy Jagnę i Kamila - ZDJĘCIA

2023-08-03 10:48

W 3673 odcinku "Na Wspólnej" Ula (Julia Jurek) postanowi sama wyswatać ze sobą Jagnę (Magdalena Popławska) i Kamila (Kazimierz Mazur)! Hofferówna do tego stopnia polubi Appel, że zapragnie, aby połączyło ją z Hofferem coś więcej niż przyjaźń. W tym celu w 3673 odcinku "Na Wspólnej" ucieknie się do małego podstępu i postawi zainteresowanych przed faktem dokonanym, dzięki czemu jej zagrywka się uda! A na dodatek przyniesie pożądane skutki! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3673 - środa, 9.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3673 odcinku "Na Wspólnej" Ula zdecyduje się wziąć sprawy w swoje ręce, aby połączyć ze sobą Jagnę i Kamila. Tym bardziej, że Hofferówna ogromnie polubi terapeutkę ojca, która nie dość, że pomoże mu wyjść z nałogu alkoholowego i pozbierać się po odejściu Zuzy (Małgorzata Socha) i Anny Kolendy (Katarzyna Wajda), to jeszcze uratuje i ją! A to dlatego, że po rozstaniu rodziców, a tym samym rozpadzie rodziny Hofferów, córka Kamila straci chęci do życia, ale po spotkaniach z Appel wszystko się zmieni! Ula nie tylko stanie na nogi, ale również zapragnie szczęścia ojca i terapeutki, którzy pomogli jej to osiągnąć! Dlatego w 3673 odcinku "Na Wspólnej" ucieknie się do drobnej intrygi, aby ich ze sobą wyswatać!

W 3673 odcinku "Na Wspólnej" Hofferówna zaproponuje Jagnie wspólne śniadanie. Appel przyjmie jej zaproszenie i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że nastolatka nagle wyjdzie! Ale oczywiście nie zostawi jej samej tylko z Kamilem, przez co postawi obojga przed faktem dokonanym. A przy okazji da im jasno do zrozumienia, że mają jej błogosławieństwo, czego wcześniej oboje się obawiali, gdyż początkowo Ula nie akceptowała ich relacji i była gotowa nawet przerwać swoją terapię, aby się nie spotykali. Jednak teraz wszystko się zmieni i w 3673 odcinku "Na Wspólnej" Hofferówna sama im to ułatwi! A oni postanowią z tego skorzystać!

W 3673 odcinku "Na Wspólnej" intryga Uli się uda, gdyż Jagna i Kamil zjedzą wspólne śniadanie i to w dodatku w niezwykłym punkcie! Appel zabierze Hoffera w swoje ulubione miejsce na dach jednego z wieżowców w Warszawie, gdzie wspólnie spędzą miło czas i będą upajać się przepięknym widokiem, a romantyzm udzieli się również i im! A to dlatego, że w 3673 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie między nimi do namiętnego pocałunku, a ich poranne śniadanie znacząco się wydłuży, gdyż Hoffer odprowadzi ukochaną do domu dopiero wieczorem! Czy wejdzie z nią na górę? Tego dowiemy się już niebawem, ale i tak podstęp Uli przyniesie pożądany efekt!

Na Wspólnej, odcinek 3667: Roma zmówi się z Tomkiem przeciwko Marcie. Matka Kolendy pogodzi Annę z Kamilem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze