Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3686: Czerski przyłapie Darka i Anetę razem! Zemsta kochanka byłej żony Żbika będzie okrutna- ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-08-08 13:58

W 3686 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) zdradzi Kasię (Julia Chatys) z Anetą (Dorota Krempa) po tym jak zobaczy, że ukochana całuje się z Mariuszem Czerskim (Mariusz Zaniewski)! Nie bez powodu kochanek Anety weźmie się za dziewczynę Żbika. Będzie chciał odegrać się na nim za to, że wciąż kręci się koło byłej żony. Kiedy Czerski w 3686 odcinku "Na Wspólnej" przyłapie Darka i Anetę razem na namiętnym pocałunku przed jej mieszkaniem najpewniej już nie będzie czego zbierać ze związku Żbika i Kasi. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen i ZWIASTUN "Na Wspólnej" na cały sierpień.

"Na Wspólnej" odcinek 3686 - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

Zdrada Darka z Anetą w 3686 odcinku "Na Wspólnej" będzie konsekwencją zdrady Kasi z Czerskim! Nie trudno było przewidzieć, że po tym jak była żona Żbika wkroczyła znów do jego życia nad związkiem Darka i Kasi zawisną czarne chmury. Ale chyba nikt nie podejrzewał, że Aneta tak szybko zrealizuje swój cel. Zwłaszcza, że jej kochankiem jest przecież Mariusz Czerski. Wspólnik Darka z kancelarii jego ojca Andrzeja Zakościelnego (Dariusz Niebudek) stanie się z kolei "gwoździem do trumny" miłości jednej z piękniejszych serialowych par, co potwierdza już zwiastun "Na Wspólnej" na sierpień.

Już od jakiegoś czasu w "Na Wspólnej" Czerski kręci się koło Kasi, której zlecił namalowanie swojego portretu. Zażyłość Mariusza z ukochaną wzbudza coraz większe podejrzenia Darka, który będzie przekonany, że prawnik coś kombinuje. Tak jak Aneta, która po rozwodzie z mężem Łukaszem Rabskim znów będzie wolna! Tyle, że wcale niezainteresowana Czerskim tylko byłym mężem.

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" w sierpniu Mariusz będzie miał dosyć gierek Anety, która napięte relacje z kochankiem będzie chciała jak zawsze naprawić upojnym seksem.- Jak daleko możesz się jeszcze zapędzić?! - wkurzy się Czerski, a reakcja Anety nie pozostawi żadnych wątpliwości co do jej prawdziwych intencji. - Tak daleko jak tylko będę musiała!

Zwiastun "Na Wspólnej" odsłania także kulisy planu Anety wobec Darka. Już po rozwodzie była żona Żbika przystąpi do ataku. - Zapomniałam ile emocji w tobie budzę... Jesteśmy dla siebie stworzeni... - zapowie Darkowi. Żeby udowodnić, że muszą być znów razem Aneta posunie się jeszcze dalej.

Finał będzie taki,że w 3686 odcinku "Na Wspólnej" Czerski nakryje Anetę z Darkiem na namiętnych pocałunkach przed drzwiami jej mieszkania, po spędzonej razem nocy! To właśnie u byłej żony Darek poszuka pocieszenia kiedy zobaczy jak Kasia całuje się z Mariuszem. Zdradzony przez ukochaną także dopuści się zdrady! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze