Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3685: Kasia zdradzi Darka z Czerskim! Zrobi to na oczach Żbika - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-09 9:05

W 3685 odcinku "Na Wspólnej" Kasia (Julia Chatys) skończy malować portret Mariusza (Mariusz Zaniewski) i zaprosi prawnika na jego odebranie. Wdzięczny Czerski zjawi się w pracowni z kolacją, w czasie której oboje wypiją za dużo alkoholu i dadzą się ponieść namiętności! W pewnym momencie w 3685 odcinku "Na Wspólnej" Bergówna i Czerski zaczną się całować i będą tak skupieni na sobie, że nie zauważą przechodzącego Darka (Michał Mikołajczak), na oczach którego rozegra się cała zdrada! Ale Żbik tak tego nie zostawi! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUN-ie i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3685 - czwartek, 7.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3685 odcinku "Na Wspólnej" Mariusz zjawi się w pracowni koleżanki Kasi, aby odebrać swoje dzieło. Czerski ostatecznie zostanie przy portrecie, na który już wcześniej umawiał się z ukochaną Darka, choć pod wpływem zazdrości o Anetę (Dorota Krempa) zaczął nawet rozważać akt, ale Bergówna nie zgodziła się namalować go w stroju Adama. Mimo tego, Mariusz przedstawił swoją wersję Żbikowi, aby wyprowadzić go z równowagi, co ostatecznie mu się udało, choć musiał pozostać jedynie przy portrecie. Jednak to wystarczyło, aby obawy Darka względem Bergównej i Czerskiego się potwierdziły, gdyż nawet w trakcie malowania prawnika w ubraniu, Kasia poczuła do niego słabość i zrobiło się między nimi naprawdę gorąco. Wówczas w 3670 odcinku "Na Wspólnej" było już o krok od zdrady, która finalnie i tak nastąpi, tyle, że nieco później!

W 3685 odcinku "Na Wspólnej" Kasia skontaktuje się z Mariuszem, gdyż skończy już malować jego portret. Oczywiście, Czerski niemal natychmiast zjawi się w pracowni z sushi i winem, aby w ten sposób podziękować Bergównej za jej pracę. Tym bardziej, że jej dzieło ogromnie mu się spodoba, dzięki czemu szybko będą mogli przejść do świętowania. Tyle, że tym razem nie będą się hamować i alkohol na pewno przy tym zrobi swoje, gdyż na wspólnych rozmowach i żartach się nie skończy! W 3685 odcinku "Na Wspólnej" Kasia i Mariusz pójdą na całość, gdyż nie będą już w stanie powstrzymać swojej namiętności, która z każdą chwilą będzie wzrastać. Aż w końcu będą tak blisko, że dojdzie między nimi do pocałunku, czego świadkiem stanie się sam Darek!

W 3685 odcinku "Na Wspólnej" Bergówna i Czerski będą tak zajęci sobą, że nie zauważą zbliżającego się Żbika, który nakryje ich na gorącym uczynku! Darek będzie zszokowany widokiem całującej się ukochanej z Czerskim, gdyż w jednej chwili zda sobie sprawę, że jego podejrzenia względem prawnika były prawdziwe! Ale oczywiście tak tego nie zostawi i już w 3686 odcinku "Na Wspólnej" postanowi się zemścić. Tym bardziej, że sam powstrzymywał swoją namiętność przed notorycznie kuszącą go Siwek, której w końcu ulegnie! Darek zjawi się w mieszkaniu Anety i zacznie całować się z byłą żoną, ale tym razem na oczach Czerskiego! I w tym momencie Mariusz również zrozumie, że jego podejrzenia względem kochanki były słuszne!

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Najnowsze