Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3686: Kamil i Anna znów razem! Wrócą do siebie w dramatycznych okolicznościach - ZDJĘCIA

2023-08-12 22:26

W 3686 odcinku "Na Wspólnej" nastąpi zwrot w relacjach Kamila (Kazimierz Mazur) i Anny Kolendy (Katarzyna Wajda)! Mimo, że ciężarna była kochanka Hoffera długo zarzekała się, że nie chce z nim być, że zupełnie go nie potrzebuje i poradzi sobie sama z dzieckiem, to miłość zwycięży. Przełomowe okaże się spotkanie Kamila z Anną w jej mieszkaniu w 3686 odcinku "Na Wspólnej" z dramatycznym przebiegiem. Ciąża Kolendy będzie zagrożona i w obliczu tragedii kochankowie padną sobie w ramiona. Zobacz to na ZDJĘCIACH.

"Na Wspólnej" odcinek 3686 - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

Kamil i Anna Kolenda w 3686 odcinku "Na Wspólnej" dadzą się ponieść miłości! Na tę chwilę trzeba było czekać wiele długich miesięcy, bo odtrącony przez kochankę Hoffer szukał pocieszenia w ramionach swojej terapeutki Jagny (Magdalena Popławska). Ciężarna Anna uznała, że nie powie Kamilowi o dziecku, że po tym jak rozpadło się jego małżeństwo z Zuzą (Małgorzata Socha) zostanie samotną matką. Wmówiła mu nawet, że zaszła w ciążę z innym!

Ostatnio jednak Kolenda zrozumiała, że nie potrafi zapomnieć o Kamilu. Gdy zobaczyła go z Jagną przed szpitalem doszła do wniosku, że okłamuje samą siebie, że nic do niego nie czuje. Los sprawi, że tych dwoje dostanie jednak drugą szansę na szczęście. Potwierdza to zwiastun nowych odcinków "Na Wspólnej" na sierpień, na którym widać wyraźnie, że dłużej nie będą walczyć z łączącą ich miłością.

Decydujące sceny rozegrają się w 3686 odcinku "Na Wspólnej". Podczas odwiedzin u ciężarnej Anny emocje wezmą górę i Kolenda nagle źle się poczuje. Kamila zaniepokoi stan ukochanej, ogarnie go strach, że z nią lub z dzieckiem może się stać coś złego. Jego troska sprawi, że Anna nie będzie dłużej wmawiała sobie i Kamilowi, że go nie potrzebuje, że nie chce z nim być. Spodziewający się dziecka kochankowie wrócą do siebie w 3686 odcinku "Na Wspólnej".

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Najnowsze