Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3698: Gęba zniszczy Romę! Stalkerce dostanie się również od Marty

2023-09-17 21:42

W 3698 odcinku "Na Wspólnej" Roma (Julia Kamińska) nie zaprzestanie szantażować Marty (Joanna Jabłczyńska) i zapłaci za to najwyższą cenę! Co prawda, Lenarska osiągnie swój cel i otrzyma możliwość prowadzenia programu na zmianę z Leśniewską, to w 3698 odcinku "Na Wspólnej" będzie zmuszona odmówić! A to dlatego, że Tomek (Paweł Dobrek) odkryje jej sekret i nie pozwoli jej przyjąć tej oferty! Ale to nie będzie koniec problemów Romy, gdyż Marta w końcu przestanie się bać i pokaże pazurki, przez co teraz to Lenarska zacznie się bać! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3698 - poniedziałek, 2.10.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3698 odcinku "Na Wspólnej" koniec Romy będzie zbliżał się nieubłaganie! Wszystko przez to, że Tomek odkryje jej największą tajemnicę i na własne oczy przekona się, że to właśnie ona jest stalkerką Marty! I choć Gęba będzie podejrzewał to od samego początku, gdyż dręczenie Leśniewskiej nie będzie robiło na niej żadnego wrażenia, to dopiero po akcji w 3694 odcinku "Na Wspólnej" zyska pewność, że to właśnie jego kochanka za wszystkim stoi! A to dlatego, że tuż przed emisją weekendowego programu na żywo wyśle dziennikarce przerażający filmik ze Stefankiem (Gabriel Pakieser), po którym Marta natychmiast wybiegnie ze studia i to właśnie ona zajmie jej miejsce w telewizji u jego boku! I co więcej wypadnie tak dobrze, że przypodoba się nie tylko widzom, ale i stacji!

Do tego stopnia, że w 3695 odcinku "Na Wspólnej" prezes Barański (Arkadiusz Głogowski) postanowi ją na stałe włączyć do programu, aby dzieliła się jego prowadzeniem wspólnie z Martą! I to właśnie Leśniewska jako pierwsza pozna decyzję szefa, która kompletnie ją podłamie. Z kolei Roma będzie mogła świętować, ale nie na długo, gdyż dobry humor skutecznie popsuje jej Tomek! Kochanek da Lenarskiej jasno do zrozumienia, iż wie, że to ona prześladuje Martę i zacznie ją szantażować. Szczególnie, że w 3698 odcinku "Na Wspólnej" Roma nie zaprzestanie swoich praktyk i wciąż będzie dręczyć Martę, co doprowadzi Tomka do ostateczności! Dlatego, gdy zarząd stacji zaproponuje jej, aby poprowadziła program na zmianę z Leśniewską, to każe jej się nie zgodzić, gdyż w przeciwnym razie powie wszystkim, że to ona stoi za dręczeniem dziennikarki!

W 3698 odcinku "Na Wspólnej" Roma nie będzie miała innego wyboru i będzie zmuszona odmówić zarządowi stacji. Wówczas jej plan pójdzie na marne, ale to nie będą jej jedyne problemy, gdyż Gęba zacznie jej stawiać kolejne żądania! Bardzo możliwe, że będą już one dotyczyły ich relacji prywatnej, a przede wszystkim męża kochanki. Jednak to nie wszystko, gdyż w 3699 odcinku "Na Wspólnej" Lenarską spotkają nieprzyjemności również ze strony Leśniewskiej! A to dlatego, że Marta w końcu przestanie się bać swojego prześladowcy i teraz to ona pokaże mu swoje pazurki! Dziennikarka opowie o swojej sytuacji w programie na żywo, gdzie otwarcie zacznie grozić swojemu stalkerowi! Do tego stopnia, że aż sama Roma zacznie się jej bać!

Na Wspólnej ZWIASTUN na wrzesień. Zaręczyny Kasi i Darka, narodziny córki Kamila i atak psychola Alana na Zimińskich!
Najnowsze