Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3695: Tomek zacznie szantażować Romę! Kochanek odkryje, że prześladuje Martę

2023-09-13 11:17

W 3695 odcinku "Na Wspólnej" Tomek (Paweł Dobrek) nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że to Roma (Julia Kamińska) prześladuje Martę (Joanna Jabłczyńska)! Choć Tomek już wcześniej podejrzewał, że to właśnie jego kochanka stoi za atakami na Leśniewską, tak teraz zdobędzie oficjalne potwierdzenie! I gdy w 3695 odcinku "Na Wspólnej" Lenarska będzie świętować swój ogromny sukces, to Gęba postanowi wykorzystać to przeciwko niej, przez co szybko popsuje jej humor. A to dlatego, że teraz on zacznie ją szantażować! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3695 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3695 odcinku "Na Wspólnej" Tomek zyska pewność, że to właśnie Roma jest stalkerką Marty! I mimo iż Gęba podejrzewał to od samego początku, gdyż Lenarska jedynie udawała współczucie sytuacją Leśniewskiej, która w rzeczywistości nie robiła nie niej żadnego wrażenia, to nie był tego w pełni przekonany. Jednak, gdy stalker zaatakuje po raz kolejny i to na chwilę przed startem weekendowego programu śniadaniowego, to Tomek zacznie przekonywać się do swojej racji. Szczególnie, że po otrzymaniu wiadomości Marta natychmiast wybiegnie ze studia, a jej miejsce obok niego zajmie właśnie Roma, co dla Gęby nie będzie wyłącznie zbiegiem okoliczności! Tym bardziej, iż od początku wiedział, że kochanka chce pozbyć się swojej rywalki z telewizji i najlepiej będzie jeżeli odejdzie właśnie sama, a ona tylko jej w tym pomoże. I wieczorem w 3694 odcinku "Na Wspólnej" osobiście przekona się, że stalkerką Marty jest właśnie jego Lenarska!

W 3695 odcinku "Na Wspólnej" Roma będzie świętować swój wielki sukces, gdyż jej występ w śniadaniówce zostanie bardzo dobrze przyjęty przez widzów. Lenarska otrzyma gratulacje od stacji, a na dodatek jej prezes Barański (Arkadiusz Głogowski) postanowi, że będzie dzielić się jego prowadzeniem właśnie z Martą, co dla dziennikarki będzie końcem świata. Tym samym, Roma osiągnie swój cel, ale jej szczęście wcale nie potrwa długo, gdyż przejrzy ją jej kochanek! W 3695 odcinku "Na Wspólnej" humor Lenarskiej szybko się zepsuje, gdy role się odwrócą i to ona stanie się ofiarą, gdyż Gęba, a co za tym idzie jej największy sojusznik, zacznie ją szantażować!

Czy w 3695 odcinku "Na Wspólnej" Roma ulegnie szantażowi Tomka? A może prawda o niej w końcu wyjdzie na jaw i produkcja, a przede wszystkim przerażona Marta znów poznają jej prawdziwą twarz? Czy w 3695 odcinku "Na Wspólnej" Lenarska wreszcie zniknie ku wielkiej uciesze fanów, którzy już nie mogą jej oglądać? Odpowiedzi na te pytania poznamy już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na wrzesień. Zaręczyny Kasi i Darka, narodziny córki Kamila i atak psychola Alana na Zimińskich!
Listen on Spreaker.
Najnowsze