Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3688: Roma stalkerką Marty! Gęba dokona przerażającego odkrycia - ZDJĘCIA

2023-08-29 15:10

W 3688 odcinku "Na Wspólnej" Iga (Lidia Sadowa) przejmie sprawę prześladowcy Marty (Joanna Jabłczyńska), co wcale nie spodoba się Romie (Julia Kamińska). Tym bardziej, gdy dowie się, że Przybysz to świetna policjantka, to coraz trudniej będzie jej utrzymać nerwy na wodzy, a to z kolei bez trudu wyłapie Gęba (Paweł Dobek). Wówczas w 3688 odcinku "Na Wspólnej" Tomek szybko połączy fakty i nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że to Roma jest stalkerką Marty! Szczególnie, że Lenarska na tym nie poprzestanie i pójdzie jeszcze o krok dalej! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3688 - środa, 13.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3688 odcinku "Na Wspólnej" dla Tomka stanie się jasne, że to Roma jest stalkerką Marty! I mimo iż Lenarska nie wtajemniczy go w szczegóły swojego planu zniszczenia Leśniewskiej, to jej zachowanie da jej już do myślenia! A wszystko zacznie się od głuchych telefonów i przerażających wiadomości, przez które Marta będzie bała się wyjść z domu. Wówczas dziennikarka zgłosi się na policję, ale funkcjonariusze odmówią jej pomocy, gdyż prześladowca nie będzie stosował wobec niej gróźb karalnych. I wtedy swoje "wsparcie" zacznie jej okazywać właśnie Roma, która nawet odwiezie koleżankę do domu i na miejscu stanie się "świadkiem" swojego kolejnego ataku na Leśniewską, gdy zostawi na drzwiach jej mieszkania złowieszczy napis. W tym momencie strach żony Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) sięgnie zenitu, z kolei Lenarska w 3682 odcinku "Na Wspólnej" opowiadając o tym Tomkowi nawet nie uda przejętej!

I to w 3682 odcinku "Na Wspólnej" już wyda się Gębie podejrzane. Szczególnie, że Leśniewska przerazi się do tego stopnia, że tymczasowo postanowi zmienić miejsce zamieszkania i znajdzie schronienie w pensjonacie Hofferów, a po Lenarskiej spłynie to tak jakby nic się nie stało. Tym bardziej, że jej plan będzie przebiegał nawet lepiej niż zamierzała, gdyż z pomocą przyjdzie jej niczego nieświadomy Barański (Arkadiusz Głogowski), który zacznie tak przymilać się do dziennikarki, że sam rzuci podejrzenie na siebie, a Roma będzie mogła dalej działać. Tyle tylko, że w 3688 odcinku "Na Wspólnej" nie przewidzi jednego. A mianowicie, że policja na poważnie zajmie się sprawą prześladowanej Marty, gdyż przejmie ją sama szefowa Przybysz!

W 3688 odcinku "Na Wspólnej" Roma nie będzie zadowolona, że to właśnie Iga zainteresowała się sprawą Marty. Tym bardziej, że Lenarska dowie się, że Przybysz to świetna policjantka i zacznie się z tego powodu straszliwie denerwować, co nie ujdzie uwadze Gęby. Szczególnie, że Roma będzie musiała aż łykać proszki na uspokojenie, przez co Tomek od razu domyśli, że to ona maczała we wszystkim palce! Ale oczywiście Lenarska na tym nie poprzestanie, gdyż w 3688 odcinku "Na Wspólnej" zaprosi do weekendowego programu śniadaniowego wróżkę, która w rzeczywistości będzie jej ciotką! Opłacona kobieta przepowie Marcie, że widzi obok niej mrok i zagrożenie, czym jeszcze bardziej ją przerazi, zaś Romę ogromnie zadowoli!

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Najnowsze