Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3681: Marta prześladowana przez psychofana! Policjanci odmówią jej pomocy

2023-08-11 20:07

W 3681 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) zacznie bać się o swoje życie, gdy ataki psychofana się nasilą. Tym bardziej, że nie spocznie on już na niewinnych prezentach tylko zacznie wysyłać Leśniewskiej przerażające wiadomości i obsypie ją głuchymi telefonami, przez co żona Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) będzie bała się nawet wyjść z domu. W 3681 odcinku "Na Wspólnej" Leśniewscy zgłoszą sprawę na policję, ale funkcjonariusze nic z tym nie zrobią! A po powrocie na Martę będzie czekała już kolejna przykra niespodzianka... Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3681 - czwartek, 31.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3681 odcinku "Na Wspólnej" Marta będzie żyć w strachu i zacznie ją przerażać nawet samo wyjście z domu. A to dlatego, że po emisji drugiego wydania weekendowego programu śniadaniowego ataki jej psychofana się nasilą. Tyle, że mężczyzna już nie poprzestanie na kwiatach czy czekoladach z niepokojącymi liścikami, o których Leśniewska początkowo w ogóle nie wspomni mężowi, aby nie popsuć mu radości z awansu w pracy, tylko posunie się o krok dalej! Psychofan zacznie dręczyć dziennikarkę głuchymi telefonami i przerażającymi wiadomościami, przez które Marta w 3681 odcinku "Na Wspólnej" na poważnie zacznie się bać o swoje życie. I w końcu powie Mikołajowi prawdę!

Tym bardziej, że w 3681 odcinku "Na Wspólnej" Marta będzie już bała się nie tylko zostać sama w domu, ale także i wyjść na zewnątrz. Wówczas Mikołaj uzna, że powinni zgłosić to na policję i wspólnie z żoną wybierze się na komisariat. Leśniewska wyjaśni funkcjonariuszom, że od pewnego czasu padła ofiarą psychofana i jest przez niego prześladowana, ale dla policjantów to będzie nic! A to dlatego, że nie pojawią się żadne groźby karalne, przez co nie będą oni mogli zrobić zbyt wiele. Wówczas w 3681 odcinku "Na Wspólnej" Marta już kompletnie się załamie, ale nie zostanie z tym sama, gdyż wsparcie przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony!

W 3681 odcinku "Na Wspólnej" Leśniewską opieką otoczy Roma (Julia Kamińska)! Lenarska odwiezie koleżankę do mieszkania, gdzie już będzie czekać na nią kolejna przykra niespodzianka. A to dlatego, że w czasie jej nieobecności prześladowca zostawi na jej drzwiach złowieszczy napis, który jeszcze bardziej przerazi dziennikarkę. Oczywiście, Roma w 3681 odcinku "Na Wspólnej" będzie robić dobrą minę do złej gry, gdyż w głębi serca ogromnie będzie ją cieszyć strach Marty! I bardzo możliwe, że cała akcja z psychofanem będzie jej sprawką, gdyż na niczym nie będzie jej zależeć tak jak na zniszczeniu rywalki i jej odejściu z telewizji! Szczególnie, że już od dłuższego czasu będzie robić jej pod górkę!

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze