Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3675: Marta w ogniu krytyki! Na Leśniewską wyleje się fala hejtu - ZDJĘCIA

2023-07-27 11:39

W 3675 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) załamie się po emisji pierwszego programu śniadaniowego z jej udziałem. A to dlatego, że tuż przed nagraniem Leśniewska będzie miała wypadek i skończy z posiniaczoną twarzą, a makijaż i dodatki w niczym tu nie pomogą. To sprawi, że spanikowana dziennikarka zupełnie nie poradzi sobie na antenie, a jej współprowadzący Tomek (Paweł Dobek) zamiast pomóc tylko jej dołoży. W 3675 odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) będzie musiał pocieszać żonę, na którą wyleje się prawdziwa fala hejtu! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3675 - poniedziałek, 14.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3675 odcinku "Na Wspólnej" Marta będzie załamana swoim debiutem w roli prowadzącej weekendowy program śniadaniowy. Wszystko przez to, że Leśniewska pojawi się na antenie z posiniaczoną twarzą, której nie uda się przykryć ani makijażem, ani ogromnymi okularami i to akurat wtedy, gdy wspólnie z Gębą będą rozmawiać o przemocy domowej. Wówczas Tomek postanowi "zażartować" z koleżanki i zrobi aluzję w kierunku dziennikarki, przez co postawi ją w bardzo niekomfortowej sytuacji. A to dlatego, że wszyscy pomyślą, że Marta również jest ofiarą, a tak naprawdę obrażenia na jej twarzy będą jedynie skutkiem wypadku na rowerze, który przydarzy się tuż przed emisją. I przez to "oszustwo" w 3675 odcinku "Na Wspólnej" wyleje się na nią hejt!

W 3675 odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj zacznie pocieszać żonę, ale oboje nie będą świadomi, że najgorsze jest jeszcze przed nimi! A to dlatego, że w Internecie aż będzie wrzeć po ostatnim występie Leśniewskiej i Gęby i to nie na Tomka, a właśnie na Martę wyleje się lawina negatywnych komentarzy! W 3675 odcinku "Na Wspólnej" zadowolona Roma (Julia Kamińska) będzie triumfować, gdyż jej chory zamysł zniszczenia dziennikarki będzie przebiegał zgodnie z planem. Tym bardziej, że Lenarska doskonale zda sobie sprawę, jak Marta zareaguje na hejt, przez co będzie miała kolejny powód do świętowania! Tyle, że nie przewidzi jednego!

W 3675 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że weekendowy program śniadaniowy Marty i Tomka miał bardzo dobrą oglądalność, co tylko z jednej strony będzie dobre dla Romy! A to dlatego, że stacja będzie ogromnie zadowolona z wyników i mimo wszystko pogratuluje Leśniewskiej występu, gdyż to wciąż ona będzie gwiazdą programu! A wśród wielu przeciwników Marty ze świata wirtualnego w 3675 odcinku "Na Wspólnej" znajdzie się jeden zwolennik, któremu występ dziennikarski szczególnie przypadnie do gustu! Do tego stopnia, że wyśle do niej kwiaty, ale na tym nie poprzestanie, gdyż w kolejnym odcinku Leśniewska otrzyma również czekoladki z liścikiem o takiej treści, której Marta już nie będzie mogła pokazać mężowi!

Na Wspólnej, odcinki 3663-3666 ZWIASTUN. Dramatyczny powrót Anny Kolendy. Weronika wplącze się w kolejny romans
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze