Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3672: Marta ofiarą przemocy domowej?! Prawda wyjdzie na jaw w programie na żywo - ZDJĘCIA

2023-07-24 14:34

W 3672 odcinku "Na Wspólnej" wystartuje weekendowy program śniadaniowy, który poprowadzą Marta (Joanna Jabłczyńska) i Tomek (Paweł Dobek). W trakcie transmisji na żywo dziennikarze będą rozmawiać na temat przemocy domowej, w czasie której Gęba zrobi aluzję do wyglądu Leśniewskiej. A to dlatego, że w 3672 odcinku "Na Wspólnej" Marta pojawi się na antenie z posiniaczoną twarzą, której nie uda się zakryć makijażem i dodatkami. Czy Leśniewska również będzie ofiarą omawianego problemu? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3672 - wtorek, 8.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3672 odcinku "Na Wspólnej" stacja w końcu wystartuje z weekendowym programem śniadaniowym, który poprowadzą Marta, a także wyłoniony w drodze castingu Tomek. Oczywiście, Gęba będzie w zmowie z Romą (Julia Kamińska), ale nikt nie będzie miał o tym pojęcia, gdyż Lenarska wszystko mądrze rozegra. Najpierw dobierze Tomkowi marnych kontrkandydatów, aby bez problemu wygrał konkurs, a następnie, wraz ze swoimi wspólnikiem, zaczną gromadzić dowody przeciwko Marcie, aby Roma mogła ostatecznie zająć jej miejsce. I tak w 3669 odcinku "Na Wspólnej" nagrają Leśniewską z prezesem stacji Barańskim (Arkadiusz Głogowski), ale Marta sama dostarczy im coś lepszego!

W 3670 odcinku "Na Wspólnej" Marta weźmie dzień wolnego w pracy, który przeznaczy na jazdę na rowerze. Niestety, wtedy na dziedzińcu dojdzie do tragedii i Leśniewska wywróci się na bruk. Dziennikarka skończy z poobijaną i posiniaczoną twarzą i ogromnie się przerazi, gdyż nazajutrz będzie miała nagrywać pierwszy program na żywo. Marta zjawi się w stacji, ale niestety obrażenia będą na tyle poważne, że nie uda się ich zakryć makijażem. Dlatego w 3672 odcinku "Na Wspólnej" na czas emisji Leśniewska założy okulary, ale również i one nie zdołają przykryć wszystkich sińców. A los sprawi, że dziennikarze będą poruszać w swoim programie akurat temat przemocy domowej...

W trakcie rozmowy na żywo w 3672 odcinku "Na Wspólnej" Tomek niespodziewanie zrobi aluzję do wyglądu Marty, na której twarzy wciąż będzie widać zaczerwienienia. Oczywiście, Leśniewska nie będzie ofiarą przemocy domowej, a sińce będą jedynie skutkiem wypadku na rowerze, ale Gęba postanowi to wykorzystać, aby wbić jej szpilę. Tym bardziej, że już przed startem programu w 3672 odcinku "Na Wspólnej" Roma zacznie panikować, że nie można ukryć obrażeń Marty, a jej postawa udzieli się także i roztrzęsionej Leśniewskiej. Jak w tej sytuacji poradzi sobie dziennikarka? Jak zareaguje na przytyk Tomka? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze