Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3678: Roma ośmieszy Martę na wizji! Wpędzi ją w poczucie winy

2023-08-10 20:21

W 3678 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) i Tomek (Paweł Dobek) wystartują z kolejnym wydaniem weekendowego programu śniadaniowego, według pomysłu Leśniewskiej. Oczywiście, jej propozycja nie spodoba się Romie (Julia Kamińska), ale produkcja stanie po stronie swojej gwiazdy, w związku z czym Lenarska nie będzie miała nic do gadania. Tyle, że w 3678 odcinku "Na Wspólnej" rywalka Marty postanowi to wykorzystać, aby ją ośmieszyć, a przy okazji wpędzić Leśniewską w poczucie winy! I szybko jej się to uda... Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3678 - poniedziałek, 28.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3678 odcinku "Na Wspólnej" Leśniewska i Gęba po raz kolejny powitają widzów weekendowego programu śniadaniowego, który tym razem będzie zrealizowany zgodnie z wolą Marty! I choć Roma nie pochwali pomysłu swojej rywalki i ostro go skrytykuje, powołując się na hejt, jaki wylał się na dziennikarkę po jej pierwszym występie, tak produkcji, a przede wszystkimi wspólnikowi Lenarskiej się on spodoba! Gęba stanie po stronie Leśniewskiej, przez co Roma straci największego sojusznika, ale szybko go utemperuje. Mimo tego i tak będzie musiała pogodzić się z porażką, gdyż pomysł Marty przejdzie, ale i w tym w 3678 odcinku "Na Wspólnej" Lenarska zobaczy szansę i dla siebie!

W 3678 odcinku "Na Wspólnej" Marta i Tomek zdecydują się na odważny krok i wystąpią przed kamerą bez makijażu. A to będzie o tyle zaskakujące, że na kilka dni przed emisją pierwszego wydania, Leśniewska ulegnie poważnemu wypadkowi na dziedzińcu, w wyniku którego obetrze sobie całą twarz, czego nie uda się całkowicie ukryć na wizji. A na dodatek, Gęba zacznie z niej drwić na wizji i przy okazji tematu o przemocy domowej zrobi aluzję do jej wyglądu, co odbije się szerokim echem wśród widzów, a pod kątem Marty spłyną negatywne komentarze. Tyle tylko, że Leśniewska wciąż będzie miała ogromne poparcie produkcji, a w tym samego prezesa Barańskiego (Arkadiusz Głogowski), dlatego w 3678 odcinku "Na Wspólnej" postanowią zrealizować jej pomysł, licząc na to, że to zatrze złe wrażenie po ostatniej emisji. Ale niestety przyniesie to odwrotny skutek, a to wszystko za sprawą Romy!

Tuż przed emisją programu w 3678 odcinku "Na Wspólnej" Lenarska poleci operatorowi zastosować ostre światło, dzięki czemu zostanie osiągnięty wręcz karykaturalny efekt. Wydanie nie spotka się z aprobatą widzów, a produkcja kolejny raz spotka się z negatywnym odzewem, za co szefowie zaczną winić całą ekipę. Tyle, że w 3678 odcinku "Na Wspólnej" największe wyrzuty sumienia dopadną Martę, gdyż pomysł wyjdzie od niej. I mimo iż wina będzie wyłącznie Romy, to Leśniewska będzie czuła się najgorzej, a na dodatek Lenarska będzie mogła zrzucić wszystko właśnie na nią. Ale niestety na tym problemy Marty się nie skończą, gdyż po emisji drugiego wydania nasilą się na nią ataki psychofana, który już nie będzie wysyłał prezentów w postaci kwiatów czy czekoladek tylko głuche telefony i przerażające wiadomości...

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany