Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3676: Roma straci najważniejszego sojusznika! Marta będzie triumfować

2023-07-28 9:06

W 3676 odcinku "Na Wspólnej" Roma (Julia Kamińska) zmieni taktykę wobec Marty (Joanna Jabłczyńska). Szczególnie, że Lenarska poczuje się bardzo pewnie po tym, jak po ostatnim weekendowym programie śniadaniowym na Leśniewską spadnie ogromna fala hejtu. Dlatego, gdy w 3676 odcinku "Na Wspólnej" dziennikarka zgłosi swój pomysł na format, to producentka ostro go skrytykuje! Ale wtedy w obronie Marty stanie jej najważniejszy sojusznik i to ona ostatecznie będzie świętować! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3676 - środa, 16.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3676 odcinku "Na Wspólnej" stacja zacznie przygotowania do kolejnego weekendowego programu śniadaniowego. I choć nie obędzie się bez wpadek, gdyż tuż przed nagraniem Marta ulegnie poważnemu wypadkowi, w efekcie którego pojawi się na antenie z posiniaczoną twarzą, a Tomek (Paweł Dobek) zacznie robić aluzje do jej wyglądu, bo akurat poruszą temat przemocy domowej, to debiut Leśniewskiej i Gęby będzie cieszył się sporą oglądalnością. Dlatego produkcja postanowi go kontynuować, mimo iż na Martę wyleje się się prawdziwa lawina negatywnych komentarzy po nieudanym występie, gdyż strach całkowicie ją zeżre. Jednak wciąż to Leśniewska będzie gwiazdą i w świetle hejtu znajdzie się osoba, której przypadnie do gustu. I to dzięki temu, mimo wcześniejszego załamania, w 3676 odcinku "Na Wspólnej" poczuje się pewnie!

Do tego stopnia, że w 3676 odcinku "Na Wspólnej" Marta zgłosi swoją propozycję tematu do kolejnego programu na żywo, ale nie spotka się on z aprobatą Romy. A wręcz przeciwnie, gdyż producentka nagle zmieni swoje podejście do dziennikarki i stanie się dla niej wyjątkowo niemiła. Lenarska ostro skrytykuje pomysł rywalki, pokazując jej niejako jej miejsce w szeregu, ale mocno się zdziwi, gdyż wtedy Leśniewska zyska ważnego sojusznika! I wcale nie będzie tu mowa o Bryckim (Piotr Duda) czy prezesie Barańskim (Arkadiusz Głogowski), którzy będą wielkimi fanami Marty tylko o wspólniku Romy! A to dlatego, że w 3676 odcinku "Na Wspólnej" Tomek przeciwstawi się producentce i weźmie swoją współprowadzącą w obronę, gdyż jemu idea wyjątkowo się spodoba!

W 3676 odcinku "Na Wspólnej" Roma wścieknie się na Tomka. Tuż po spotkaniu Lenarska zrobi swojemu wspólnikowi ostrą awanturę, gdyż najwyraźniej zapomni, po której stronie stoi. Ale to nie będzie jedyne zmartwienie producentki, gdyż Marta będzie miała poparcie w kimś jeszcze. W 3676 odcinku "Na Wspólnej" Leśniewska otrzyma od tajemniczego wielbiciela kolejny prezent i tuż po kwiatach w jej ręce trafią czekoladki z niepokojącym liścikiem. Oczywiście, Marta nie powie o niczym Mikołajowi (Krzysztof Wieszczek), gdyż nie będzie chciała psuć mu radości z awansu w pracy, gdzie ostatnio jej mąż również nie miał lekko!

Na Wspólnej, odcinki 3663-3666 ZWIASTUN. Dramatyczny powrót Anny Kolendy. Weronika wplącze się w kolejny romans
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze