Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3682: Zaskakujący zwrot w sprawie stalkera Marty! To nie będzie sprawka Romy?

2023-08-21 13:37

W 3682 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) i Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) ponownie zjawią się na komisariacie, gdzie tym razem policjanci nie odmówią im pomocy. Wszystko przez to, że stalker Leśniewskiej zacznie jej otwarcie grozić, przez co funkcjonariusze obiecają zająć się sprawą, zaś sama dziennikarka ze względów bezpieczeństwa tymczasowo zmieni miejsce zamieszkania. Tyle tylko, że w 3682 odcinku "Na Wspólnej" Martę odnajdzie prezes stacji Barański (Arkadiusz Głogowski) i zacznie zachowywać się tak podejrzanie, że wina Romy (Julia Kamińska) zostanie poddana wątpliwość! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3682 - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3682 odcinku "Na Wspólnej" Leśniewscy kolejny raz zjawią się na posterunku policji, jednak tym razem nie zostaną odprawieni z kwitkiem. A to dlatego, że stalker Marty już nie poprzestanie na głuchych telefonach czy przerażających wiadomościach, ale pod nieobecność Leśniewskich w mieszkaniu, namaluje na ich drzwiach wejściowych złowieszczy napis. Wówczas funkcjonariusze oczywiście przyjmą zgłoszenie i obiecają zająć się sprawą, a nie tak jak za pierwszym razem zignorują przerażonych Martę i Mikołaja, gdyż pojawią się już groźby karalne. Tyle tylko, że dziennikarkę będzie już przerażać nie tylko wyjście z mieszkania, ale również przebywanie w nim pod nieobecność innych domowników, dlatego w 3682 odcinku "Na Wspólnej" postanowi tymczasowo się przeprowadzić!

W 3682 odcinku "Na Wspólnej" Marta znajdzie schronienie w pensjonacie Honoraty (Aleksandra Konieczna) i Romana (Waldemar Obłoza) Hofferów. Leśniewska nie zjawi się w pracy, o czym poinformuje Romę, która z resztą sama będzie świadkiem przykrego zdarzenia przed mieszkaniem Leśniewskich. Oczywiście, Lenarska uda współczucie i "otoczy" koleżankę troską, ale już w 3682 odcinku "Na Wspólnej" bez emocji zacznie opowiadać Tomkowi (Paweł Dobek) o tym, co się wydarzyło, co Gęba bez trudu wyłapie. Wówczas nikt nie będzie miał wątpliwości, że to właśnie Roma stoi za atakami na Martę, ale wtedy nastąpi nieoczekiwany zwrot akcji i pojawi się nowy trop!

A to dlatego, że w 3682 odcinku "Na Wspólnej" w pensjonacie Hofferów, Martę odnajdzie Barański. Prezes stacji zjawi się u Honoraty i Romana, gdzie zacznie zachowywać się szczególnie podejrzanie, czym od razu zwróci uwagę Leśniewskiej. Tym bardziej, że żona Mikołaja już wcześniej zdążyła odczuć, że podoba się szefowi, który raz po raz zaczął ją zapraszać na spotkania po pracy, a teraz nagle odwiedził ją w miejscu, gdzie ukryła się przed psychofanem. Czy w 3682 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że to Barański jest stalkerem Marty? A może Roma tak wszystko zaplanuje, żeby Marta tak myślała i sama odeszła ze stacji? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Najnowsze