Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3694: Roma zastąpi Martę! Pozbędzie się Leśniewskiej z telewizji

2023-09-13 8:40

W 3694 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) otrzyma kolejną przerażającą wiadomość od swojego prześladowcy i to na chwilę przed wejściem na antenę. Oczywiście, pora nie będzie tutaj przypadkowa, gdyż po odczytaniu SMS-a Leśniewska natychmiast wybiegnie ze studia, przez co zwolni się miejsce obok Tomka (Paweł Dobrek). W 3694 odcinku "Na Wspólnej" Brycki (Piotr Duda) wyjątkowo zgodzi się, aby Roma (Julia Kamińska) poprowadziła program wspólnie z Gębą, dzięki czemu Lenarska ostatecznie zrealizuje swój chory plan! Ale nie przewidzi jednego! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3694 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3694 odcinku "Na Wspólnej" prześladowca wciąż nie da Marcie spokoju. Mimo iż sprawą Leśniewskiej zajmie się sama Iga (Lidia Sadowa), to niestety nie uda jej się poznać tożsamości stalkera, gdyż telefon, z którego będzie wykonywał głuche połączenia, a także wysyłał przerażające wiadomości będzie zarejestrowany na Cyprze! Wówczas śledztwo znów stanie w miejscu, a stalker nie odpuści, przez co spełni się "przepowiednia" wróżki, a prywatnie ciotki Romy, którą producentka zaprosi do studia. Kobieta przepowie dziennikarce mrok i zagrożenie, które w 3694 odcinku "Na Wspólnej" niestety się spełni...

W 3694 odcinku "Na Wspólnej" stalker kolejny raz zaatakuje Martę i to na chwilę przed startem weekendowego programu śniadaniowego na żywo. Prześladowca wyśle dziennikarce filmik, na którym Stefanek (Gabriel Pakieser) będzie wsiadał do jego samochodu! Wówczas przerażona Leśniewska natychmiast wybiegnie ze studia bez słowa wyjaśnienia, czym zszokuje całą ekipę. A to dlatego, że zostaną wyłącznie z jednym prowadzącym, który nie będzie w stanie pociągnąć całego show sam, dlatego w drodze wyjątku w 3694 odcinku "Na Wspólnej" Brycki zgodzi się, aby miejsce Leśniewskiej zajęła Lenarska! Tym samym chory plan Romy się spełni i producentka będzie mogła świętować, ale wcale nie długo!

W 3694 odcinku "Na Wspólnej" Roma doskonale zastąpi Martę i zbierze gratulacje od całej produkcji. Występ Lenarskiej spodoba się tak bardzo, że Barański (Arkadiusz Głogowski) postanowi, aby została w tej roli na dłużej i dzieliła się prowadzeniem programu z Leśniewską! Tym bardziej, że dziennikarka ostro mu podpadnie, gdy oskarży go o stalking. Wówczas Marta zacznie sobie zdawać sprawę, że to najpewniej koniec jej kariery, ale w 3694 odcinku "Na Wspólnej" pojawi się dla niej jeszcze światełko w tunelu! A to dlatego, że wieczorem Gęba w końcu odkryje, kto jest prześladowcą Marty i tylko utwierdzi się w swoich podejrzeniach, że chodzi tu o Romę!

Na Wspólnej ZWIASTUN na wrzesień. Zaręczyny Kasi i Darka, narodziny córki Kamila i atak psychola Alana na Zimińskich!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze