Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3687: Igor odzyska córkę, ale nie wróci do Elżbiety! Zatęskni za Judytą - ZDJĘCIA

2023-08-25 9:26

W 3687 odcinku "Na Wspólnej" Julka (Maja Oświecińska) wróci do zdradzieckiego Igora (Jakub Wesołowski). Oczywiście, Nowak zatroszczy się o córkę najlepiej jak potrafi, ale ona będzie potrzebowała tylko jednego - Elżbiety (Paulina Chapko), której zacznie jej ogromnie brakować. W 3687 odcinku "Na Wspólnej" Julka poprosi ojca, aby zawalczył o macochę i choć Igor spotka się z Elżbietą, to wciąż będzie marzył jedynie o Judycie (Anna Dereszowska)! I tuż po nieudanym spotkaniu z partnerką pobiegnie do kochanki i to jej wyzna swoje uczucia! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3687 - wtorek, 12.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3687 odcinku "Na Wspólnej" Igorowi uda się odzyskać córkę. Julce zrobi się żal zdradzieckiego ojca, który po odkryciu, że Judyta wyłącznie nim pogrywała i manipulowała, aby nie dowiedział się, że na jej polecenie młodzi chłopcy walczą w śmiertelnie niebezpiecznych klatkach, zrozumie swój ogromny błąd. Wówczas załamany Nowak zjawi się przed szkołą córki i wyzna jej, że ogromnie tęskni za nią i Elżbietą i choć w pierwszej chwili nie zrobi to na córce większego wrażenia, tak w 3687 odcinku "Na Wspólnej" Julka postanowi dać mu jeszcze jedną szansę i do niego wrócić!

Oczywiście, w 3687 odcinku "Na Wspólnej" uradowany Igor uchyli córce nieba, ale tak naprawdę Julce będzie potrzebne tylko jedno do szczęścia - Elżbieta, za którą zacznie ogromnie tęsknić tuż po wyprowadzce. Dziewczynka poprosi Nowaka, aby zawalczył o jej macochę, a on nie chcąc jej stracić, postanowi spełnić jej prośbę. W 3687 odcinku "Na Wspólnej" Igor ponownie zjawi się przed siedzibą fundacji Elżbiety i poprosi partnerkę o rozmowę, ale znów niewiele wskóra, gdyż Marcinek nie będzie chciała mu dać kolejnej szansy. Tym bardziej, że nie będzie to pierwsza zdrada Nowaka. Tyle tylko, że decyzja partnerki wcale nie przejmie dziennikarza...

Wszystko przez to, że w 3687 odcinku "Na Wspólnej" Igor będzie już myślał wyłącznie o Judycie. Szczególnie, że dla niego nie będzie to tylko seks, gdyż poczuje do kochanki coś więcej i poczuje potrzebę uzewnętrznienia tego. Tuż po nieudanym spotkaniu z Elżbietą, Igor uda się w odwiedziny do Judyty, która będzie już przebywać w więzieniu, gdzie z resztą trafi właśnie dzięki Nowakowi. A to dlatego, że dziennikarz w końcu przejrzy właścicielkę klubu sztuk walki i udowodni, że miała swój udział nie tylko w śmierci Bartka Jaworskiego, ale również w narażeniu życia Oskara (Maciej Kosiacki). W 3687 odcinku "Na Wspólnej" Nowak na widzeniu z Bradecką wyzna jej swoje uczucia i uświadomi ją, że naprawdę mu na niej zależało. Jak na te słowa zareaguje Judyta? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej, odcinki 3678-3681 ZWIASTUN. Bednarczuk pozna przerażająca prawdę o Rafale. Zdradziecki Igor zawalczy o rodzinę
Najnowsze