Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3684: Igor odkryje przerażającą prawdę o Judycie! Dowie się jak załatwiła Bartka i Oskara

2023-08-22 22:28

W 3684 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) w końcu doprowadzi swoje dziennikarskie śledztwo do końca, ale zapłaci za nie najwyższą cenę. Nowak wreszcie odkryje, w jaki sposób zmarł Bartek Jaworski, a nafaszerowany dopalaczami i dotkliwie pobity Oskar (Maciej Kosiacki) o mało nie podzielił jego losu. W 3683 odcinku "Na Wspólnej" lekarz chłopaka naprowadzi Igora na nowy trop, po którym dziennikarz od razu zjawi się u Judyty (Anna Dereszowska)! Tyle tylko, że to teraz Nowak podejdzie Bradecką, przez co przerażająca prawda o właścicielce klubu sztuk walki wyjdzie na jaw! I Judycie przyjdzie za to odpowiedzieć! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3684 - środa, 6.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3683 odcinku "Na Wspólnej" Igor otrzyma dobre wieści ze szpitala w sprawie nieprzytomnego i dotkliwie pobitego Oskara, którego ktoś podrzuci przed blok Jaworskiej (Emilia Michalska). Na szczęście, chłopak odzyska przytomność, ale nie będzie mówił, przez co Nowakowi nie uda się od niego nic dowiedzieć, ale na nowy trop w sprawie naprowadzi go lekarz chłopaka! To on zasugeruje, że Oskar mógł walczyć w śmiertelnie niebezpiecznych klatkach, co Igor od razu postanowi sprawdzić. W 3683 odcinku "Na Wspólnej" Nowak zjawi się w klubie Bradeckiej, tyle tylko, że tym razem to on postanowi ją przechytrzyć! Igor okłamie ją, że Oskar wspomniał o walkach w klatkach, ale oczywiście Judyta do niczego mu się nie przyzna tylko zdecyduje się go nastraszać, aby nie drążył dalej tematu!

Tuż po powrocie do mieszkania w 3683 odcinku "Na Wspólnej" Nowak zastanie otwarte drzwi, ale to wcale go nie zniechęci. A wręcz przeciwnie, gdyż Igor w końcu zyska pewność, że to właśnie Judyta ponosi odpowiedzialność za śmierć Bartka Jaworskiego i doprowadzenie do podobnego stanu Oskara! Oczywiście, Bradecka nie będzie świadoma tego, że Nowak ją okłamał i w 3684 odcinku "Na Wspólnej" postanowi złożyć Oskarowi wizytę, aby zemścić się na nim za to, że wsypał ją przed dziennikarzem. Tyle tylko, że właścicielka klubu sztuk walki w ostatniej chwili zrezygnuje ze swoich planów, gdy przed salą chłopaka zauważy czuwającego policjanta! Wówczas Bradecka zrozumie, że to jej koniec i zdecyduje się uciec, ale Igor jej na to nie pozwoli!

W 3684 odcinku "Na Wspólnej" Judyta wróci do biura i zacznie się nerwowo pakować. A gdy będzie już pakować ostatnie walizki do samochodu, to natknie się na Igora, który od razu zainteresuje się tym przed czym ucieka. Oczywiście, dziennikarz nie doczeka się odpowiedzi, dlatego sam zasugeruje, czy przed odpowiedzialnością za Bartka i Oskara, którzy z jej polecenia walczyli w śmiertelnie niebezpiecznych klatkach. Wówczas przerażająca prawda o właściciele klubu sztuk walki wyjdzie na jaw, a jej bezkarność dobiegnie końca! Wszystko przez to, że już w 3687 odcinku "Na Wspólnej" Judytę spotka sprawiedliwość, a tyranka wyląduje w więzieniu! Bradecka będzie skończona i tym razem już nikt jej nie pomoże! Nawet Igor, który w końcu się na niej pozna. Szkoda tylko, że nastąpi to tak późno jak przez romans z nią już zdąży zniszczyć swoją rodzinę, czego ogromnie będzie żałował...

Na Wspólnej, odcinki 3678-3681 ZWIASTUN. Bednarczuk pozna przerażająca prawdę o Rafale. Zdradziecki Igor zawalczy o rodzinę
Listen on Spreaker.
Najnowsze