Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3687: Koniec Judyty! Kochanka Igora skończy w więzieniu - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-09 9:07

W 3687 odcinku "Na Wspólnej" Judyta (Anna Dereszowska) będzie skończona, a brutalna prawda o właścicielce klubu sztuk walki wreszcie wyjdzie na jaw! Bradecka pójdzie siedzieć za swój udział w śmierci Bartka Jaworskiego, a także usiłowanie zabójstwa Oskara (Maciej Kosiacki), którego będzie chciała załatwić w dokładnie taki sam sposób. W 3687 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) odwiedzi swoją kochankę w więzieniu, ale tym razem już nie będzie jej taki uległy! Czy to Nowak doprowadzi do aresztowania Bradeckiej? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUN-ie i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3687 - wtorek, 12.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3687 odcinku "Na Wspólnej" nastąpi długo wyczekiwany koniec Judyty! Kochanka Igora, która w najbliższych odcinkach zniszczy nie tylko jego małżeństwo z Elżbietą (Paulina Chapko), ale i rodzinę Nowaków, gdyż od zdradzieckiego ojca odwróci się również Julka (Maja Oświecińska), w końcu zapłaci za swoje grzechy! A to dlatego, że będzie miała na sumieniu nie tylko zniszczenie Igora, ale przede wszystkim swój udział w śmierci Bartka Jaworskiego, o co od początku posądzała go matka zmarłego, jak również próbę pozbycia się Oskara. Tym bardziej, że Jaworski zacznie się stawiać właścicielce klubu sztuk walki i gdy trafi do szpitala po przedawkowaniu dopalaczy, to zażąda pieniędzy za milczenie, ale Bradecka w 3677 odcinku "Na Wspólnej" kategorycznie się na to nie zgodzi i postanowi się na nim zemścić!

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" Igor odbierze telefon od przerażonej Jaworskiej (Emilia Michalska). Matka Oskara zaalarmuje dziennikarza, że ktoś podrzucił przed jej blok ciężko pobitego i nieprzytomnego chłopka, który dopiero co wyjdzie ze szpitala. Oczywiście, nie trudno się domyślić, że będzie stała za tym Bradecka, która w ten sposób będzie chciała się na nim odegrać. Tym bardziej, że po powrocie z namiętnego wyjazdu z Igorem za miasto w 3676 odcinku "Na Wspólnej", gdzie Judyta wywiezie go, aby nie dowiedział się niczego więcej o stanie Oskara, właścicielka klubu sztuk walki będzie mogła spokojnie realizować swój chory plan. A to dlatego, że dziennikarz będzie zbyt zajęty ratowaniem swojego małżeństwa i rodziny i sprawa chłopaka zejdzie na drugi plan, ale nie na długo!

Wszystko przez to, że w 3687 odcinku "Na Wspólnej" sprawiedliwość w końcu dopadnie Judytę, która wyląduje za kratkami! Bradecka zostanie zatrzymana i wiele wskazuje na to, że to ostatecznie dzięki Nowakowi skończy tam, gdzie jej miejsce! Dziennikarz wreszcie zrozumie, że właścicielka klubu sztuk walki to podła intrygantka i manipulatorka, przed czym już wcześniej ostrzegał go Artur (Janusz Chabior), ale teraz osobiście się o tym przekona!

- Dlaczego teraz uciekasz, co? - spyta Igor, któremu wściekła Judyta będzie gotowa wymierzyć policzek, ale on jej na to nie pozwoli!

Wówczas w 3687 odcinku "Na Wspólnej" Igor nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że to faktycznie Judyta doprowadziła do śmierci Bartka i próbowała pozbyć się Oskara! Nowak jeszcze odwiedzi kochankę w więzieniu, ale to będzie już inna wizyta niż każda wcześniej, gdyż dziennikarz wreszcie przejrzy na oczy i już nie pozwoli się zbajerować. A Bradecka skończy tam, gdzie jej miejsce i już nikt jej nie pomoże!

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze