Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3680: Julka pogodzi Igora i Elżbietę? Nowak zawalczy o rodzinę po zdradach z Judytą - ZDJĘCIA

2023-07-30 14:50

To Julka (Maja Oświecińska) w 3680 odcinku "Na Wspólnej" będzie mogła uratować upadające małżeństwo Elżbiety (Paulina Chapko) i Igora (Jakub Wesołowski). Dziewczynka odwróci się od ojca po tym, jak kolejny raz wyjedzie z kochanką za miasto, spędzi upojne chwile w apartamencie hotelowym z Judytą (Anna Dereszowska), ale nie przewidzi, że w domu czeka go prawdziwe piekło. Julka zobaczy na własne oczy, że jeśli nie wywrze na dziennikarzu presji, wszystko upadnie. Nowak w 3680 odcinku "Na Wspólnej" spróbuje wszystko naprawić. Z jakim skutkiem? Zobacz ZDJĘCIA.

"Na Wspólnej" odcinek 3680 - środa, 30.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

Julka pojedna Elżbietę i Igora w 3680 odcinku "Na Wspólnej"? Zachowanie Nowaka wymknęło się spod kontroli już na początku śledztwa w sprawie śmierci Bartka Jaworskiego i szemranych interesów w siedzibie klubu sztuk walki. Bradecka regularnie "mydli oczy" dziennikarzowi i już wiadomo, że ich romans absolutnie się nie zakończy. W kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" w sierpniu, widzowie będą świadkami pogłębiających się zdrad Nowaka. Elżbieta oczywiście nie pozostanie całkiem obojętna, bo wyczuje, że mężczyzna stale ją oszukuje. W końcu Igor będzie coraz bliżej poznania prawdy o tym, co dzieje się wokół interesów Bradeckiej, a szczególnie przy okazji faktu trafienia Oskara (Maciej Kosiacki) do szpitala. Widać będzie, że Judyta coraz bardziej gubi się w swoich kłamstwach, a Jaworska (Emilia Michalska) wysnuje przeciwko niej kolejne oskarżenia. 

Niestety cwana Bradecka nie odpuści sobie zwodzenia Igora, który coraz bardziej zagłębi się w spiralę kłamstw. Dojdzie do ich wspólnego wyjazdu za miasto, gdzie Nowak dostanie telefon z Warszawy. Szybko stawi się w domu, a tam zastanie wściekłą Julkę. Okaże się, że Elżbieta się poddała, straciła cierpliwość i wyprowadziła się z mieszkania!

Julka uratuje związek Igora i Elżbiety w 3680 odcinku "Na Wspólnej"?

Dziewczynka nie będzie chciała, by małżeństwo upadło, zresztą nie tylko ona. To Kamil (Kazimierz Mazur) doradzi mężczyźnie, że ma walczyć o rodzinę, o odzyskanie Elżbiety. Tak też uczyni, bo Nowak w 3680 odcinku "Na Wspólnej" zjawi się u Julki pod szkołą, by porozmawiać z córką. Na miejscu pojawi się także zatroskana Elżbieta. Czy kobieta przemyśli wszystko i da mężowi drugą szansę? Julka z pewnością spróbuje doprowadzić do naprawienia rodziny, chociaż Igor musiałby definitywnie skończyć swój romans, z Judyta tak łatwo nie odpuści. 

Na Wspólnej, odcinki 3663-3666 ZWIASTUN. Dramatyczny powrót Anny Kolendy. Weronika wplącze się w kolejny romans
Najnowsze