Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3671: Judyta wywiezie Igora za miasto, bo będzie za blisko szokującej prawdy! Tak Bradecka odwróci bieg wydarzeń - ZDJĘCIA

2023-07-25 12:54

W 3671 odcinku "Na Wspólnej" Judyta (Anna Dereszowska) postanowi wywieźć Igora (Jakub Wesołowski) z Warszawy! Bradecka zauważy, że śledztwo Nowaka postępuje, a zrobi się naprawdę gorąco, bo dziennikarz osobiście odwiedzi Oskara (Maciej Kosiacki) w szpitalu i spróbuje dowiedzieć się prawdy o tym, kto dał mu dopalacze. Judyta w 3671 odcinku "Na Wspólnej" szybko zareaguje na rosnącą czujność Igora i postanowi złożyć mu propozycję nie do odrzucenia. Postanowi wyjechać z Nowakiem za miasto, byle odciągnąć go od prawdy.

"Na Wspólnej" odcinek 3671 - poniedziałek, 7.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

Judyta w 3671 odcinku "Na Wspólnej" szybko zorientuje się, że Igor może szybko dość do prawdy o prawdziwych powodach wylądowania Oskara w szpitalu i o tym, skąd wszedł w posiadanie dopalaczy. Przypomnijmy, że dziennikarz zajął się sprawą dziwnych wydarzeń w klubie sztuk walki Bradeckiej po tym, jak zmarł brat Oskara, Bartosz. Ta tragedia przyciągnęła zainteresowanie mediów, ale Nowak pogubił się w śledztwie, bo Judyta nauczyła się manipulować i mydlić mu oczy. Gra ofiarę, ale w 3671 odcinku "Na Wspólnej" sama uda się do szpitala, by porozmawiać z Oskarem. Zażąda od niego milczenia, ale tym razem to mężczyzna znajdzie się na wygranej pozycji. Mimo wszystko, nie powie Nowakowi o tym, skąd wziął dopalacze. Nagle zgoni wszystko na niepamięć, z czym dziennikarzowi będzie trudno dyskutować. 

Igor nie przewidzi, że w 3671 odcinku "Na Wspólnej" znów padnie ofiarą manipulacji podstępnej kochanki. Judyta zauważy, że Nowak węszy, próbuje dowiedzieć się prawy o Oskarze i skąd wziął dopalacze, więc szybko ściągnie jego myśli na inny plan. Zaproponuje wspólny wyjazd z Warszawy za miasto, by spędzić upojne chwile we dwoje. O dziwo, Nowak zgodzi się na to, by znów poświęcić czas kochance, a nie Elżbiecie (Paulina Chapko). 

Judyta namówi Igora na wspólny wyjazd z Warszawy! Tak odciągnie Nowaka od Oskara w 3671 odcinku "Na Wspólnej"

Zdradzamy, że Nowak zgodzi się na wypad z Judytą. Kobieta dopnie swego i znów odwiedzie mężczyznę od śledztwa. Zdradzamy, że kochankowie faktycznie wyjada za miasto, do hotelu, gdzie udadzą się intymnym uniesieniom, ale nie wszystko pójdzie po myśli właścicielki klubu walk. W pewnym momencie cały plan zakłóci jeden telefon... Igor zorientuje się wreszcie, że jest wykorzystywany i zwodzony?

Na Wspólnej, odcinki 3663-3666 ZWIASTUN. Dramatyczny powrót Anny Kolendy. Weronika wplącze się w kolejny romans
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze