Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3673: Tadeusz odzyska Darię! Zdobędzie ją w nietypowy sposób - ZDJĘCIA

2023-07-21 9:01

W 3673 odcinku "Na Wspólnej" Tadeuszowi (Jakub Pruski) uda się odzyskać Darię (Patrycja Topajew), którą potraktuje w okrutny sposób, w czasie swojego pobytu w szpitalu. Nie dość, że Zakościelny wystawi Dziedzicówną i nie zjawi się na umówionym spotkaniu, a na dodatek jej o tym nie poinformuje, to jeszcze na jej oczach będzie całował się z inną pacjentką! Wówczas będzie wydawało się, że między nimi już wszystko skończone, ale w 3673 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do nagłego zwrotu w ich relacjach. A to dlatego, że Tadeusz zdoła udobruchać ukochaną i to w zaskakujący sposób! Koniecznie poznajcie szczegóły i i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3673 - środa, 9.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3673 odcinku "Na Wspólnej" Tadeusz i Daria znów będą razem, choć nic nie będzie tego zapowiadało! A to dlatego, że Zakościelny kolejny raz podpadnie Dziedzicównej, ale tym razem już przegnie. Zdradzamy, że przyrodni brat Darka (Michał Mikołajczak) nie zjawi się na umówionej kawie z ukochaną i nie poinformuje jej o swojej nieobecności. O ile to Daria będzie w stanie wybaczyć Tadeuszowi, gdyż w momencie, gdy Zakościelny będzie szykował się na spotkanie, to zostanie zabrany na operację, tak tego, co stanie się później już niekoniecznie. Wszystko przez to, że przyrodni brat Darka mocno zbliży się do pacjentki Marianny, którą poprosi, aby powiedziała Dziedzicównej o jego operacji, ale ona oczywiście tego nie zrobi. A co gorsza, w 3668 odcinku "Na Wspólnej" rzuci się na niego i zacznie całować właśnie na oczach Darii!

W 3668 odcinku "Na Wspólnej" Daria będzie zszokowana widokiem Tadeusza w objęciach innej, ale na tym jego problemy się nie skończą, gdyż będzie musiał zmierzyć się również z partnerem Marianny. Ale wtedy z pomocą nieoczekiwanie przyjdzie mu Darek, który zjawi się w szpitalu, aby odebrać przyrodniego brata, gdyż po operacji więzadła będzie się on poruszał o kulach. I tak Zakościelni rozwiążą 1 z kłopotów, ale w tym wszystkim pozostanie jeszcze Daria, za którą Tadeusz ponownie weźmie się w 3673 odcinku "Na Wspólnej"! Ale tym razem podejdzie do niej w zupełnie inny, zaskakujący sposób, który okaże się prawdziwym strzałem w 10!

W 3673 odcinku "Na Wspólnej" Tadeuszowi uda się wyciągnąć Darię na spotkanie w parku, ale zakochani szybko przeniosą się na plac zabaw! Dziedzicówna wsiądzie do karuzeli, którą zacznie kręcić Zakościelny i tak szybko się do siebie zbliżą! Wówczas przyrodni brat Darka zacznie całować ukochaną, a ona odwzajemni jego pocałunek, zaś na twarzach oboju zagoszczą szerokie uśmiechy. Wygląda na to, że w 3673 odcinku "Na Wspólnej" Dziedzicówna i Zakościelny wreszcie wyjaśnią sobie wszystkie nieporozumienia i znów będą szczęśliwi. Dokładnie tak jak tej nocy, gdy się poznali i wylądowali razem na kanapie u Ziebów, gdzie przyłapali ich Maria (Bożena Dykiel) z Włodkiem (Mieczysław Hryniewicz), z czego później młodzi mieli niezły ubaw!

Na Wspólnej, odcinki 3659-3662 ZWIASTUN. Tragiczny finał nocy Darii i Tadeusza. Szokująca propozycja Czerskiego wobec Kasi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze