Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3660: Afera u Ziębów! Daria i Tadeusz przyłapani nago na kanapie. Maria i Włodek oburzeni - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-07-18 12:26

W 3660 odcinku "Na Wspólnej" Daria (Patrycja Topajew) i Tadeusz (Jakub Pruski) zaliczą kompromitująca wpadkę po seksie na pierwszej randce, a w mieszkaniu Ziębów wybuchnie niezła afera! Właśnie tam o poranku zastaną nagich kochanków Maria (Bożena Dykiel) i Włodek (Mieczysław Hryniewicz), którzy nie będą kryli oburzenia na widok Darii w ramionach obcego mężczyzny. Mało subtelnie obudzą Tadeusza, który w 3660 odcinku "Na Wspólnej" wyskoczy z kanapy jak poparzony. Zakrywając się tylko ozdobną poduszką Marii! Ale najgorsze nastąpi chwilę później. Zobacz te sceny już teraz w zwiastunie WIDEO i GALERII ZDJĘĆ.

"Na Wspólnej" odcinek 3660 - wtorek, 18.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Szalona noc Darii i Tadeusza w klubie  już w 3660 odcinku "Na Wspólnej" będzie miała przykry finał! Od pierwszego spotkania kuzynki Kasi (Julia Chatys) z przyrodnim bratem Darka Żbika (Michał Mikołajczak) minie zaledwie kilka godzin. Czar pryśnie gdy alkohol przestanie działać! Po upojnej nocy kochankowie obudzą się wtuleni w siebie, kompletnie nadzy na kanapie w mieszkaniu Ziębów. To właśnie do domu przybranych dziadków Daria sprowadzi swojego nowego faceta, którego "wyrwie" na jedną noc, licząc na dobrą zabawę i seks bez zobowiązań. Jednak o poranku nic nie będzie już takie jak podczas imprezy w klubie!

Zbulwersowani Maria i Włodek w 3660 odcinku "Na Wspólnej" po przekroczeniu progu własnego mieszkania nie uwierzą widząc Darię z obcym mężczyzną. A do tego oboje będą nadzy, przykryci zaledwie lekkim kocykiem. Głośne chrząknięcie Zięby wyrwie Tadeusza za snu, który odklei się od Darii jak poparzony i ucieknie z kanapy, zakrywając się jedynie poduszką. Niestety podczas ucieczki młody Zakościelny stanie tak niefortunnie, że skręci sobie nogę w kostce. Daria obudzi się dopiero chwilę później.

Z powodu gigantycznego kaca w 3660 odcinku "Na Wspólnej" córka Sławka Dziedzica (Mariusz Słupiński), zięcia Ziębów, nie będzie pamiętała jak znalazła się w domu dziadów i jak wylądowała w łóżku z Zakościelnym. Jakby tego było mało Daria nawet nie przypomni sobie imienia Tadeusza. - Może przedstawisz nam swojego kolegę? - zapyta zniesmaczona tym co się dzieje pod jej dachem Maria.

- To jest... - Daria za nic w świecie nie będzie mogła przywołać w pamięci z kim się przespała. - Tadeusz Zakościelny... - przedstawi się brat Darka i kuśtykając w 3660 odcinku "Na Wspólnej" w miarę szybko zejdzie Ziębom z oczu. Kolejne spotkanie z Darią w parku sprawi, że kochankowie staną się największymi wrogami. 

Na Wspólnej, odcinki 3659-3662 ZWIASTUN. Tragiczny finał nocy Darii i Tadeusza. Szokująca propozycja Czerskiego wobec Kasi
Najnowsze