Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3668: Tadeusz zdradzi Darię! Na jej oczach będzie całował rywalkę - ZDJĘCIA

2023-07-13 13:21

W 3668 odcinku "Na Wspólnej" Tadeusz (Jakub Pruski) od razu znajdzie wspólny język z Marianną, z którą wyląduje na wspólnej sali tuż po wypadku u Ziębów. Zakościelny okaże dziewczynie wiele wsparcia, w ramach którego pacjentka odwdzięczy mu się pocałunkiem i to na oczach Darii (Patrycja Topajew)! Tym samym w 3668 odcinku "Na Wspólnej" Tadeusz ponownie skrzywdzi Dziedzicówną, gdyż nie dość, że najpierw ją wystawi, to następnie zdradzi! A kara za to nastanie szybciej niż mógłby przypuszczać! Koniecznie poznajcie szczegóły i i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3668 - wtorek, 1.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3668 odcinku "Na Wspólnej" Tadeusz jeszcze bardziej zbliży się do Marianny, którą pozna w trakcie pobytu w szpitalu. Zdradzamy, że Zakościelny wyląduje w placówce po tragicznym wypadku w mieszkaniu Ziębów, gdy Maria (Bożena Dykiel) i Włodek (Mieczysław Hryniewicz) nakryją go w łóżku z Darią. Przyrodni brat Darka (Michał Mikołajczak) będzie chciał szybko uciec, ale niestety wtedy zerwie sobie więzadła i konieczna okaże się operacja. Tadeusz wyląduje w szpitalu, w którym akurat będzie pracować Daria i nawet umówi się z ukochaną na kawę tyle tylko, że Zakościelny się na niej zjawi! A to dlatego, że gdy w 3662 odcinku "Na Wspólnej" będzie szykował się na spotkanie, to zostanie zabrany na operację i nie zdąży zawiadomić o tym Dziedzicównej. Co prawda, poprosi o to swoją koleżankę z sali, ale nie będzie miał pojęcia, że Marianna zdążyła się pokłócić z Darią!

Tuż po operacji w 3666 odcinku "Na Wspólnej" Zakościelny będzie rozmawiał z Marianną, ale oczywiście nie dowie się, że dziewczyna o niczym nie powiedziała Darii! Zamiast tego pacjentka zacznie mu opowiadać o swoich problemach i przyzna, że musi wypisać się ze szpitala, mimo iż w jej przypadku operacja będzie konieczna. Marianna nie będzie chciała zdradzić powodów swojej decyzji, jednak Tadeusz szybko je pozna, gdy chwilę później dziewczynę zaatakuje agresywny mężczyzna. Dlatego w 3666 odcinku "Na Wspólnej" Daria potraktuje ją z pobłażliwością i politowaniem, gdy w prowokacyjny sposób zamówi kawę dla siebie i Zakościelnego! Ale szybko tego pożałuje, gdyż dziewczyna rozkręci się jeszcze bardziej!

W 3668 odcinku "Na Wspólnej" Tadeusz zacznie namawiać Mariannę, aby nie rezygnowała z operacji. Oczywiście, Zakościelnemu uda się przekonać dziewczynę, która w ramach podziękowania rzuci się na niego i zacznie całować i to w dodatku na oczach Darii! Wówczas przyrodni brat Darka wbije Dziedzicównej kolejny nóż w plecy, gdyż nie dość, że ją wystawi, to jeszcze zdradzi i to w jej obecności. Jednak w 3668 odcinku "Na Wspólnej" Tadeusza szybko spotka kara, za to, co zrobił, gdyż trafi on na celownik oprawcy Marianny! Młody Zakościelny będzie musiał zmierzyć się z agresorem, ale wtedy pomoc nadejdzie z najmniej oczekiwanej strony, gdyż Tadeusz otrzyma wsparcie Darka!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze