Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3662: Tadeusz wystawi Darię! Luiza zniszczy kolejny związek swojej przyjaciółki – ZDJĘCIA

2023-06-30 20:27

W 3662 odcinku "Na Wspólnej" Tadeusz (Jakub Pruski) umówi się z Darią (Patrycja Topajew) na kawę w szpitalnym barze, ale finalnie na nią nie dotrze! Ale wcale nie dlatego, że nie będzie chciał spotkać się z Dziedzicówną, tylko przez to, że gdy zacznie szykować się do wyjścia, to zostanie zabrany na operację zerwanego więzadła. Niestety, w 3662 odcinku "Na Wspólnej" Zakościelny nie zdoła poinformować ukochanej o swojej nieobecności, dlatego poprosi o to Luizę (Ada Drozd). Tyle tylko, że nie będzie świadomy, że przyjaciółki są skłócone! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3662 - czwartek, 20.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3662 odcinku "Na Wspólnej" relacja Darii i Tadeusza będzie trwała w najlepsze i nie zniszczy jej nawet koszmarny wypadek młodego Zakościelnego. Zdradzamy, że przyrodni brat Darka (Michał Mikołajczak) zerwie sobie więzadła, gdy w popłochu będzie chciał uciec z łóżka Ziębów, w którym całkiem nagiego z Dziedzicówną nakryją go Maria (Bożena Dykiel) i Włodek (Mieczysław Hryniewicz). Tak skończy się impreza, w czasie której młodzi od razu wpadną sobie w oko, ale wypiją zdecydowanie za dużo alkoholu, przez co finalnie będą mieli, co wspominać. Tyle tylko, że młodego Zakościelnego będzie czekała jeszcze operacja i to akurat w szpitalu, w którym pracuje Dziedzicówna! I dobrze, bo w 3660 odcinku "Na Wspólnej" Tadeusz już zdąży podpaść Darii i będzie miał okazję, aby się zrehabilitować!

W 3661 odcinku "Na Wspólnej" Darek odwiedzi Tadeusza w szpitalu i zabierze go na kawę do szpitalnego bufetu. Na miejscu przyrodni bracia wpadną na Darię, która od razu wygłosi pod kątem młodego Zakościelnego kilka gorzkich, ale jakże celnych uwag, które jednak chłopak nie będzie wiedział jak odebrać. Wówczas z pomocą przyjdzie mu Żbik, który uświadomi go, że tak zachowuje się zakochana osoba i wtedy również i dla Tadeusza wszystko stanie się jasne. W 3662 odcinku "Na Wspólnej" Zakościelny postara się zatrzeć złe wrażenie i umówi się z Dziedzicówną na kawę tyle tylko, że niestety na nią nie dotrze! Ale zupełnie nie ze swojej winy!

W 3662 odcinku "Na Wspólnej" Daria będzie czekać na Tadeusza w szpitalnym bufecie, ale niestety obejdzie się jedynie smakiem, gdyż ukochany wcale się nie zjawi! Wszystko przez to, że gdy pełen nadziei Zakościelny zacznie szykować się do wyjścia, to na sali zjawi się pielęgniarka, która zabierze go na operację zerwanego więzadła. Wówczas Zakościelny już nie zdąży osobiście poinformować Dziedzicównej o swojej nieobecności, dlatego poprosi o to koleżankę z sali. Tyle, że w 3662 odcinku "Na Wspólnej" jego wybór padnie na Luizę, z którą Daria wciąż będzie skłócona po akcji z Lwem Nalepą (Przemysław Sadowski), gdy podpuściła ją, aby lekarz dowiedział się, co tak naprawdę do niego czuje, przez co ich relacja kompletnie dobiegła końca! I wiele wskazuje na to, że w tym przypadku będzie podobnie, bo zazdrosna Luiza już o to zadba!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze