Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3543: Ostra walka Darii i Luizy o Nalepę! Padnie zaskakujące wyznanie - ZWIASTUN

2022-12-19 16:11

W 3543 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 19.12.2022 o 20.15 w TVN) Daria (Patrycja Topajew) i Luiza (Ada Drozd) rozpoczną przygotowania do otwarcia szpitalnego baru i postanowią odwdzięczyć się Nalepie (Przemysław Sadowski) za pomoc. Przyjaciółka Dziedzicównej zaprosi Lwa na kolację i będzie robiła wszystko, aby mu się przypodobać, co zacznie denerwować Darię. W 3543 odcinku "Na Wspólnej" między przyjaciółkami dojdzie do ostrej kłótni o Nalepę, w czasie której z ust Darii padną zaskakujące słowa, a usłyszy je sam Lew! Zobaczcie to koniecznie w ZWIASTUNIE!

"Na Wspólnej" odcinek 3543 - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3543 odcinku "Na Wspólnej" Daria i Luiza zaczną przygotowywać szpitalny bar do ponownego otwarcia po firmie, która się nie sprawdziła. Oczywiście, nie byłoby to możliwe, gdyby nie wstawiennictwo Nalepy u Anny Kolendy (Katarzyna Wajda), który przekonał panią dyrektor, aby tym razem dała szansę młodym, na co z sentymentu do Dziedzicównej, Kolenda finalnie się zgodziła. W 3543 odcinku "Na Wspólnej" Daria i Luiza będą bardzo wdzięczne Nalepie za pomoc do tego stopnia, że przyjaciółka Dziedzicównej postanowi zaprosić Lewa na kolację, aby w ten sposób go uwieść. Jednak Nalepa przejrzy jej zamiary i zgodzi się przyjąć propozycję, ale tylko wtedy, gdy pójdzie z nimi Daria!

Finalnie w 3543 odcinku "Na Wspólnej" cała trójka spotka się w "Barze u Ziębów", ale to nie przeszkodzi Luizie w podrywaniu Lwa! Przyjaciółka Dziedzicównej na jej oczach zacznie go uwodzić, choć początkowo nie będzie jej to szło najlepiej. Jednak w pewnym momencie Lew odkryje, że mają z Luizą wiele wspólnego, a mianowicie interesują się książkami tego samego autora, co w 3543 odcinku "Na Wspólnej" przestanie się już Darii podobać! Dziedzicówna poczuje ukłucie zazdrości i jak tylko zostanie z Lwem sam na sam, to postanowi dołączyć do walki o jego serce i sama zacznie się przymilać do lekarza, co z kolei rozwścieczy Luizę!

W 3543 odcinku "Na Wspólnej" rozmowę Darii i Lwa przerwie telefon ze szpitala, a wtedy do stolika wróci Luiza, która postanowi ostro rozmówić się ze swoją przyjaciółką! Luiza kompletnie nie będzie mogła zrozumieć zachowania Darii, która zarzekała się, że nie jest zainteresowana Nalepą, a jak przyszło co do czego, to okazało się, że jest! W 3543 odcinku "Na Wspólnej" przyjaciółka Dziedzicównej każe jej się jasno określić, przez co z ust Darii padnie mocne wyznanie, którego świadkiem będzie zszokowany Lew!

- A ty co? Pies ogrodnika? Sama nie chcesz, innej nie dasz. Mówiłaś, że on cię nie interesuje. Jak tylko odwrócę się plecami, to co robisz? Nagle maślane oczka. Daria zdecyduj się, czego ty właściwie chcesz. Kręci cię on czy nie? Podoba ci się? Chcesz go mieć dla siebie teraz? - wyrzuci jej Luiza.

- Tak, chce go mieć dla siebie! - powie stanowczo Daria, nie zdając sobie sprawy, że Nalepa właśnie zakończył rozmowę i wszystko słyszał...

Najnowsze