Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3537: Nalepa pomoże spełnić największe marzenie Darii! Otworzą z Luizą wspólny biznes – ZDJĘCIA

2022-12-01 11:51

W 3537 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 7.12.2022 o 20.15 w TVN) Daria (Patrycja Topajew) podejmie kluczową decyzję o swojej przyszłości. Po ukończonych studiach psychologicznych i obronionej pracy magisterskiej Dzidziecównej nie uda się dostać etatu w szpitalu Anny Kolendy (Katarzyna Wajda), ale stażystka w końcu znajdzie dla siebie miejsce. W 3537 odcinku "Na Wspólnej" Daria i Luiza (Ada Drozd) wpadną na pomysł wspólnego biznesu, który będzie połączaniem ich największych zainteresowań. Początkowo Nalepa (Przemysław Sadowski) wyśmieje pomysł dziewczyn, ale gdy zauważy zaangażowanie Darii, sam postanowi pomóc! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3537 - środa, 7.12.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3537 odcinku "Na Wspólnej" Daria w końcu znajdzie pomysł na siebie i swoją przyszłość. Niestety, po zakończonym stażu w szpitalu Kolendy, Dziedzicównej nie uda się zostać w nim na dłużej już na pełnym etacie, gdyż placówki nie będzie stać na zatrudnienie 2 psychologów. Anna nie zaproponuje Darii pracy, mimo tego, iż córka Sławka (Mariusz Słupiński) będzie świeżo po obronie pracy magisterskiej, a pacjenci nie będą mogli się jej nachwalić, bo Dziedzicówna zbierze same pozytywne opinie. Daria nie będzie kryła swojego rozczarowania z powodu odejścia ze szpitala, w którym pracę bardzo polubiła nie tylko ze względu na pacjentów, ale również i doktora Nalepy. Lew także nie będzie zadowolony z takiego obrotu sprawy, ale w 3537 odcinku "Na Wspólnej" sam włączy się w pomoc rozkręcenia nowego biznesu Darii i tak wszystko załatwi, że wciąż będzie miał ją blisko siebie!

W 3537 odcinku "Na Wspólnej" Daria i Luiza postanowią wspólnie otworzyć nowy biznes, który będzie połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Przyjaciółki wpadną na pomysł, jak połączyć swoją wielką pasję z kierunkiem studiów i zdecydują się otworzyć wegańskiego food tracka, w którym będzie można uzyskać poradę psychologiczną! Daria i Luiza dojdą do tego pomysłu, w czasie wizyty w jednym z takim miejsc i wspólnie dojdą do wniosku, że to dobry plan na biznes. W 3537 odcinku "Na Wspólnej" pełna nadziei Daria opowie o swoim koncepcie Lewowi, ale lekarz, ku jej zaskoczeniu, wyśmieje ją! Jednak Nalepa, jak tylko zobaczy ogromne zaangażowanie i chęci Dziedzicównej, szybko zmieni zdanie i postanowi pomóc Darii spełnić jej największe marzenie!

W 3542 odcinku "Na Wspólnej" Nalepa przygotuje dla Darii wyjątkową niespodziankę! Lew za plecami przyjaciółek znajdzie dla nich idealne miejsce na nowy biznes - pusty i opuszczony szpitalny bufet i opowie o ich pomyśle Kolendzie. Pomysł dziewczyn spodoba się dyrektor szpitala, która postanowi dać im zielone światło na nową działalność w jej placówce niejako doceniając trud i zaangażowanie Darii w trakcie stażu. W 3542 odcinku "Na Wspólnej" Lew umówi się z Darią i Luizą w bufecie i przekaże im radosne wieści. Szczęśliwa Dziedzicówna od razu rzuci mu się na szyję, a zainteresowania przystojnym wdowcem nie będzie mogła ukryć również i Luiza, równie zadowolona z jego inicjatywy jak Daria!

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze