Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3534: Daria bezrobotna! Anna Kolenda nie zatrudni jej w szpitalu – ZDJĘCIA

2022-12-01 20:28

W 3534 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w czwartek 1.12.2022 o 20.15 w TVN) Daria (Patrycja Topajew) zakończy staż w szpitalu, w którym będzie chciała zostać na dłużej, ale już na innych warunkach. Tym bardziej, że Dziedzicówna dopiero co obroni swoją pracę magisterską, a o jej sukcesie będą wiedzieli wszyscy współpracownicy, w tym oczywiście dyrektor Kolenda (Katarzyna Wajda). W 3534 odcinku „Na Wspólnej” Anna pogratuluje Darii tytułu, ale nie zgodzi się przyjąć jej na etat w szpitalu! Będzie miała ku temu bardzo ważny, ale i przykry powód! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3534 - czwartek, 1.12.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3534 odcinku „Na Wspólnej” staż Darii w szpitalu Anny Kolendy dobiegnie końca, ale Dziedzicówna nie będzie chciała rozstawać się z miejscem, które bardzo miło wspomina. W końcu to tutaj poznała Paulinę (Marta Walesiak), nieuleczalnie chorą pacjentkę i żonę doktora Nalepy (Przemysław Sadowski), z którą od razu się zaprzyjaźniła i robiła wszystko, aby utrzymać ją przy życiu i wreszcie Lwa, do którego bardzo się zbliżyła. Daria szybko stała się ulubienicą pacjentów, a swoją pasją i zaangażowaniem potrafiła rozwiązać niejeden problem, z czego doskonale sprawę zdawała sobie Kolenda, do której dochodziły pozytywne sygnały. Jednak mimo to w 3534 odcinku „Na Wspólnej” Anna podejmie zaskakującą decyzję i nie zgodzi się zatrzymać Dziedzicównej w szpitalu na etat!

W 3534 odcinku „Na Wspólnej” Daria zjawi się w gabinecie Kolendy, aby porozmawiać o swojej przyszłości w szpitalu, w którym bardzo będzie chciała zostać. Anna już na wstępie pogratuluje jej obrony pracy magisterskiej, a także niesamowitego zaangażowania w pracę, ale mimo to nie zgodzi się jej zatrudnić, gdyż nie będzie jej na to stać…

- Słyszałam, że się obroniłaś. Gratuluję – zacznie Kolenda.

- Dziękuję, ja właśnie w tej sprawie. Bardzo cenię sobie pracę w szpitalu, sporo się tutaj nauczyłam i też myślę, że sporo od siebie dałam i chciałabym tutaj zostać tylko, że na innych warunkach. Czy mogę liczyć na umowę o pracę? – zapyta z nadzieją Daria.

- Jesteś bardzo ambitna i bardzo zdolna. I nie raz widziałam jak tutaj błyszczysz, ale niestety nie jest to możliwe. Szpital nadal nie ma środków na zatrudnienie 2 psychologów, a szkoda – wyjaśni.

Wtedy w 3534 odcinku „Na Wspólnej” Daria zrozumie, że nie ma dla niej miejsca w szpitalu Kolendy i nawet nie ma się co łudzić, że w przyszłości sytuacja ulegnie zmianie…

- Czyli rozumiem, że nie mam po co pytać o to samo za miesiąc, dwa – wyliczy Dziedzicówna.

- Raczej nie – przyzna ze smutkiem.

- No okej, no to w takim razie ja zostanę do końca miesiąca. Mam jeszcze kila spraw do załatwienia, kilka rozmów z pacjentami – wytłumaczy.

Oczywiście, Kolenda w 3534 odcinku „Na Wspólnej” nie będzie zadowolona ze swojej decyzji i zrobi jej się ogromnie żal Darii. Anna podtrzyma swoją stażystkę na duchu i doda jej sporo otuchy na przyszłość, co Dziedzicówna również ogromnie doceni, ale nie zdoła ukryć swojego smutku z wyniku nieudanej rozmowy…

- Wiesz, że znajdziesz dla siebie miejsce? Nie wiem, co najbardziej chciałbyś robić w życiu, ale wiem, że będziesz to robiła. I już zazdroszczę twojemu przyszłemu pracodawcy. Powodzenia – pocieszy ją Anna, na co Daria podziękuje i zaproponuje, że zawsze będzie mogła liczyć na jej poradę psychologiczną.

W 3534 odcinku „Na Wspólnej” Daria nie znajdzie zatrudnienia w szpitalu Kolendy i zostanie bezrobotna. Na załamaną Dziedzicównę na korytarzu natknie się Nalepa, który również nie będzie zadowolony z odejścia Darii i sam zaproponuje jej, że wstawi się za nią u Anny, ale to niestety i tak nic nie da…

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Najnowsze