Na Wspólnej, odcinek 3660: Tragiczny finał nocy Darii i Tadeusza w mieszkaniu Ziębów! Wyskoczy nago z łóżka i skończy z bolesnym urazem

i

Autor: TVN/ Tomasz Urbanek Na Wspólnej, odcinek 3660: Tragiczny finał nocy Darii i Tadeusza w mieszkaniu Ziębów! Wyskoczy nago z łóżka i skończy z bolesnym urazem

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3660: Tragiczny finał nocy Darii i Tadeusza w mieszkaniu Ziębów! Wyskoczy nago z łóżka i skończy z bolesnym urazem

2023-06-28 22:54

W 3660 odcinku "Na Wspólnej" Daria (Patrycja Topajew) i Tadeusz (Jakub Pruski) upiją się podczas pierwszej randki w klubie i zupełnie puszczą im hamulce! Jeden wieczór, szalona impreza i nadmiar alkoholu sprawią, że oboje zapragną czegoś więcej. Randka Darii z bratem Darka (Michał Mikołajczak) przeniesie się do mieszkania Ziębów. Pod nieobecność seniorów Daria i młody Zakościelny w 3660 odcinku "Na Wspólnej" szybko pozbędą się ubrań. Pechowo dla nich właśnie wtedy wrócą gospodarze. Nagi Tadeusz będzie uciekał z łóżka i zaliczy bolesny uraz! Poznaj szczegóły.

"Na Wspólnej" odcinek 3660 - wtorek, 18.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Daria i Tadeusz poznają się w 3659 odcinku "Na Wspólnej" dzięki Kasi (Julia Chatys) i Darkowi. To właśnie kuzynka Darii wyciągnie ją wieczorem do klubu, gdzie oprócz Żbika będzie także jego przyrodni brat, młody Zakościelny. Od pierwszej chwili Daria wpadnie Tadeuszowi w oko, ale to ona przejmie inicjatywę i zacznie uwodzić brata chłopaka Kasi. W błyskawicznym tempie oboje poczują, że impreza mocno zakrapiana alkoholem im nie wystarcza, że pragną czegoś więcej.

Kompletnie pijani Daria i Tadeusz w 3660 odcinku "Na Wspólnej" opuszczą klub, żeby w bardziej intymnych warunkach dać się ponieść namiętności. Trafią do mieszkania Ziębów i skorzystają z okazji, że Marii (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz) akurat tam nie będzie. Wzbierająca fala pożądania, nadmiar wypitego alkoholu nie pozwolą bohaterom trzeźwo myśleć. Uznają, że jak prześpią się ze sobą u Ziębów, to nikt ich nie przyłapie. Ale miłosną schadzkę przerwie nagły powrót gospodarzy.

Spanikowani, odurzeni mocnymi trunkami Daria i Tadeusz w 3660 odcinku "Na Wspólnej" nie będą wiedzieli jak wybrnąć z tej sytuacji. Zdążą już zrzucić z siebie ubranie, więc zrobi się naprawdę niezręcznie. Kiedy nagi młody Zakościelny wyskoczy z łóżka, żeby ratować się ucieczką z mieszkania Ziębów zaliczy bolesny uraz - niefortunnie skręci sobie nogę. Reakcja Ziębów na miłosne wyczyny Darii w 3660 odcinku "Na Wspólnej" będzie łatwa do przewidzenia. Nieco zgorszeni, zszokowani Maria i Włodek nie zdołają wykrztusić z siebie słowa.

Następnego dnia niedoszli kochankowie spotkają się z parku i w 3660 odcinku "Na Wspólnej" będą się śmiać z pijackiej akcji u Ziębów. Nagle wydarzy się coś, przez co staną się dla siebie wrogami.

Najnowsze