Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3671: Koniec Anety i Czerskiego! Kochanek wybierze Kasię

2023-07-21 20:09

W 3671 odcinku "Na Wspólnej" Aneta (Dorota Krempa) pozna treść pozwu rozwodowego, w którym mąż zarzuci jej rozwiązłość, a także zażąda orzeczenia o jej winie i wysokich alimentów. Wówczas Siwek dowie się, że Rabski (Michał Szwed) wie o jej romansie z Czerskim (Mariusz Zaniewski) i ostro zdenerwuje się na swojego kochanka. W 3671 odcinku "Na Wspólnej" między Anetą a Mariuszem dojdzie do burzliwej kłótni, po której Czerski wyląduje u Kasi (Julia Chatys)! Co z tego wyniknie? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3671 - poniedziałek, 7.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3671 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) odczyta Anecie treść pozwu rozwodowego, która doprowadzi ją do wściekłości! A to dlatego, że Rabski będzie wiedział o romansie żony z byłym wspólnikiem, który choć przeniósł się do kancelarii Andrzeja Zakościelnego (Dariusz Niebudek) i Żbika, to nie zakończył intymnej relacji z jego żoną. Oczywiście, mąż Siwek nie będzie chciał rozwodu i będzie gotowy nawet wybaczyć jej niewierność, ale gdy żona się na to nie zgodzi, to tak jak obieca, zniszczy ją! Wszystko przez to, że w 3671 odcinku "Na Wspólnej" obarczy ją winą za rozpad ich małżeństwa, gdzie zarzuci jej rozwiązłość i zażąda wysokich alimentów!

W 3671 odcinku "Na Wspólnej" Aneta się wścieknie, a Rabski wyśmieje zarówno ją, jak i Czerskiego. To sprawi, że między kochankami dojdzie do burzliwej kłótni, po której Mariusz wyląduje u Kasi. Tym bardziej, że w ostatnim czasie mocno zbliży się do ukochanej Darka, u której zamówi nawet swój akt i będzie pozował jej nago, czym oczywiście nie omieszka się nie pochwalić Żbikowi, aby utrzeć mu nosa za to, że zajął się rozprawą rozwodową Siwek. Tyle tylko, że Czerski posunie się do kłamstwa, gdyż Bergówna nie zgodzi się go namalować w stroju Adama tylko w ubraniu. Ale to i tak zbliży ich do siebie, gdyż Kasia również będzie miała Darkowi za złe, że spotyka się z Anetą i postanowi się zemścić, ale Mariusz w 3671 odcinku "Na Wspólnej" zbyt mocno weźmie to do siebie!

Do czasu aż w 3674 odcinku "Na Wspólnej" nadejdzie dzień rozprawy rozwodowej Siwek i Rabskiego, w trakcie której zeznawać będzie miał właśnie Czerski! A to dlatego, że mąż Anety powoła go na świadka, co doprowadzi ją do wściekłości, ale Darek przygotuje się na taki scenariusz. A tuż po rozprawie w 3674 odcinku "Na Wspólnej" Siwek postanowi naprawić swój błąd i zjawi w kancelarii u swojego kochanka. Aneta zacznie przepraszać Mariusza za swoje ostatnie zachowanie, a nawet zaproponuje mu seks! Jak na jej propozycję zareaguje Czerski? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej, odcinki 3659-3662 ZWIASTUN. Tragiczny finał nocy Darii i Tadeusza. Szokująca propozycja Czerskiego wobec Kasi
Najnowsze