Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3667: Ula pozna prawdziwe zamiary Jagny wobec Kamila! Nie tego się spodziewała - ZDJĘCIA

2023-07-12 12:39

W 3667 odcinku "Na Wspólnej" Ula (Julia Jurek) spotka się z Jagną (Magdalena Popławska) na kolejnym treningu. Córka Kamila (Kazimierz Mazur) ogromnie polubi nową znajomą ojca, która nie tylko pomogła mu wyjść z nałogu, ale również i ją wyciągnęła z głębokiej depresji. W 3667 odcinku "Na Wspólnej" Hofferówna postanowi dowiedzieć się, co tak naprawdę łączy Appel i Hoffera i wprost zapyta o to swoją terapeutkę. Jednak jej odpowiedź ogromnie ją rozczaruje! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3667 - poniedziałek, 31.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3667 odcinku "Na Wspólnej" Ula i Jagna spotkają się na kolejnym treningu, gdyż tylko dzięki nim córka Kamila stanie na nogi. Przypomnijmy, że Hofferówna wpadła w głęboką depresję, gdy dowiedziała się o rozstaniu rodziców, spowodowanym zdradą Kamila z Anną Kolendą (Katarzyna Wajda). Tym bardziej, że romans Hoffera pociągnął za sobą wiele dramatycznych konsekwencji, na których ucierpiał nie tylko on sam, wracając do swojego nałogu alkoholowego, ale również i jego rodzina, gdyż Zuza (Małgorzata Socha) kompletnie się załamała, a Ula nieszczęśliwie zakochała się w Igorze Nowaku (Jakub Wesołowski) i straciła chęci do życia. Wtedy z pomocą przyszła Appel, która nie tylko sprawiła, że Kamil wyszedł z uzależnienia, ale także sprawiła, że Uli znów zachciało się żyć! Wówczas Hofferówna ogromnie polubiła Jagnę, a w 3667 odcinku "Na Wspólnej" zacznie mieć nadzieję na coś więcej!

W 3667 odcinku "Na Wspólnej" Ula postanowi otwarcie zapytać Jagnę, co czuje do Kamila. Tym bardziej, że Hofferówna już wcześniej podejrzewała, że jej ojciec i terapeutka mają się ku sobie i tylko z tego względu Appel jej pomaga, aby wspólnie z Hofferem mogli kontynuować swój romans. Jednak wówczas Jagna szybko wyprowadziła ją z błędu, a Ula zmieniła swoje podejście. Do tego stopnia, że zgodziła się na wspólny wyjazd ojca z terapeutką do Wiednia, aby Appel mogła pogodzić się z synem, jak również da Kamilowi swoje błogosławieństwo, gdy ten zaprosił Jagnę na wspólne rodzinne śniadanie. Dlatego w 3667 odcinku "Na Wspólnej" będzie chciała wiedzieć, jak na wszystko zaopatruje się właśnie sama zainteresowana!

Pytanie Uli w 3667 odcinku "Na Wspólnej" nieco zaskoczy Jagnę. Terapeutka bardzo niepewnie wyzna córce Kamila, że tylko się przyjaźnią, gdyż ogromnie będzie bała się jej reakcji. Szczególnie, że będzie miała w pamięci jej ostatni wyskok. Jednak odpowiedź Appel w 3667 odcinku "Na Wspólnej" wyraźnie zawiedzie Hofferównę, gdyż będzie się ona spodziewać czegoś zupełnie innego. Tym bardziej, że będzie chciała, aby Kamil związał się właśnie z Jagną, która stanie jej się ogromnie bliska. Jednak Hoffer tak łatwo nie złoży broni, gdyż po kolejnym odrzuceniu przez dawną kochankę, która nie powie mu o ciąży, zacznie coraz częściej spotykać się z terapeutką. Szczególnie, że nie będzie mu ona obojętna, a akceptacja Uli tylko dodatkowo go do tego zachęci!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze